Kıl Çadır

Kıl Çadır

Kıl Çadır üretim ve imalatını yapan Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık ile 7 yıl garantili 4 mevsim dostu çadırlar. Türkiye’nin lider kıl çadır firması olarak kıl çadır üretim imalat ve kurulumu yapıyoruz. Tüm Türkiye de ve bir çok yurt dışı ülkelerinde varız. Bu güne kadar kurulumunu gerçekleştirdiğimiz kıl çadırları görmeniz mümkündür.

Ücretsiz Fiyat Teklifi: sonerpeker0998@gmail.com – +90 533 498 62 10

Geçmişten günümüze kadar iletilen bu büyük kültür mirasının yeni nesil ile buluşturuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilme kadına sadece kendimizi güncel tutmamız yeterli değildir. Bunun çok iyi derecede farkında olarak tüm kurulum ve imalat gerçekleştiriyoruz. Peki bunun adına neler yapıyoruz diye soracak olursanız hemen biraz sonra bunların açıklamaları yer alıyor. Bununla birlikte neden bir kıl çadıra sahip olmalısınız. Neden kıl çadırlar daha cazibeli ve çekici oluyorlar gibi tecrübelerimizden oluşan bu makalemizi okuyabilirsiniz. Kıl Çadır

Neden Kıl Çadır ?

Kıl çadırı bir kere alternatiflerine göre daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı kurulur. Kendi alternatiflerini her bakımdan geçen ve özellikleri kullanılabilirliği ve düzenlenebilmesi açısından göz doldurur. Maliyet olarak bakıldığında çadırların kurulumu taşınması ve teslimi sonrasına kadar en uygun fiyatlar ortaya çıkar. Bu fiyat politikası sayesinde alternatiflerinin her zaman bir kaç basamak ötesinde yer almaktadır. Kıl ÇadırKıl Çadır Fiyatları; Fiyatlandırmalar metrekare üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda kıl çadırı 4 katman ile oluşturulmaktadır. Bu katmanların arasında kullanılacak olan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Metre karesi büyüdükçe doğal olarak fiyatları da daha uygun seviyelerde olmaktadır. Bununla birlikte neden peki malzemeler değişiklik gösterir diye soracak olursanız. Şöyle açıklama yapabiliriz, Bazı zamanlarda kullanım yeri bir restoran iken bazı zamanlarda kullanım tipi daha çok sadece yazlık gösteri ya da filmlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu tasarımlarda özellikle mesela film çekimleri için yaptığımız kıl çadırların çok dayanıklı değil çok gösterişli olması talep edilmektedir. Böyle olunca da maliyeti en düşük ama gösterişi ve ihtişamı en yüksek düzeylere çıkartmak bizim işimiz. Bir restoran için kullanılacak olan kıl çadır için ise dayanıklılık ve kullanılabilirlik önem kazanır. Böyle durumlarda malzemeleri en kaliteli düzeyde tutarız. Malzemeleri diye kasıt edilen kıl çadırlar ve arasında izole malzemesi olarak kullanılacak olan jut ya da branda kasıt edilmektedir. Restoran içerisindeki hava durumu her zaman iyi ve serin olmak zorundadır. Bununla birlikte kurulumu gerçekleşen kıl çadır düzenlenebilir olmalıdır.

Kıl Çadır Düzeni Ne Demektir ?

Kıl çadır düzeni demek ile anlatılmak istenen daha sonradan değişiklik yapılmasıdır. Yani bir restoran var ve restoran için doğal olarak bir lavabo mutfak ihtiyacınız var. Sıla Kıl Çadır Peker Dokuma olarak bu düzenlemeyi her yerini çadır ile örtecek şekilde yaparız. Yıllardır kıl çadırı üretimi yaptığımız için karşımıza bazı durumlar çıkmıştır. Zamanla lavabonun ya da mutfağın yerinin değiştirilmesi durumu istenmiştir. Bu durumlar içinde hiç bir problem olmadan hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Aynı şekilde ilk kurduğumuz restoran kıl çadır müşterilerini ve kıl çadır sahibini memnun ve tatmin ederken, daha sonra büyüme istenmektedir. Daha fazla müşteriye hitap edebilmek ve alanı genişletmek ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bu durumlarda da yine Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık olarak hızlı ve dinamik bir şekilde restoran genişletilir. İşte kıl çadırlar düzenlenmesi ve kullanımı olarak bu tarz durumlarda da yine alternatiflerinin her zamanın önünde yer almaktadır.

Restoran Kıl Çadır Avantajları

Restoranlar için kıl çadır tercih etmek üzeresiniz. Ancak aklınızda soru işaretleri var olabilir. Biz sizlerin seçim yapması için avantajlarını kısaca anlatmaya çalışalım. Restoranlar için bir defa çadır çok cazip çekici ve kültürel görsele sahiplerdir. Bu Türkler için özellikle çekici ve rahat bir ortam sağlanması demektir.  Geçmişten günümüze kadar bu kültürel miras genlerimizde yer almaktadır. Bununla birlikte gerek televizyon dizilerinde gerek tarih kitaplarında gerekse anlatılan öğretilerde yeri vardır. Bu artık bilinç altımıza kadar işleyen ev ortamında herkes kendi evinde hissini yaşamaktadır. Hal böyleyken diğer sıradan restoranlara gidilmesi ile bir kıl çadır restorana gidilmesi arasında hissiyat olarak bile çok fark vardır. Düşünsenize kendimiz bile bir yemek yemek ya da bir çay içmek için seçtiğimiz mekanların özelliklerini nelerdir. En önce bize samimi bir ortam sunulması gelir. Hatta öyle ki daha pahalı bile olsa daha rahat ettiğiniz yerleri yeme ve içme olarak tercih ettiğimiz doğrudur. İşte bütün bu sonuçlara bakıldığında birinci olarak kıl çadır restoranlar tercih sebebidir. Bir restoran açmak demek kesenin cebini açmak demektir. Hayır artık böyle bir şeyden söz etmemize hiç ama hiç gerek yok. Çünkü kıl çadır restoranlar maliyet olarak gerçekten uygun fiyatlıdır. Kullanım olarak ise harika özellikleri ve doğallığı sayesinde göz doldurmaktadır. Keçi kılı özelliği olan haşere girmemesi özelliğinden faydalanırsınız. Mutfak bir restoran için olmazsa olmaz bir alandır. Kim kendi restoranında yılan hamam böceği akrep gibi haşereleri ister ki! Neyse ki artık kıl çadırları kullanarak böyle keçi kılının özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kıl Çadır Üretim ve İmalat

Üretim ve imalatlar Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki fabrikada yapılmaktadır. Üretim için eskiden kadınlarımız el emekleri ile tek tek lif lif dokunan çadırlar artık makineler ile üretilmektedir. Bu üretime geçilmesinin bir çok sebebi vardır. Türkiye’nin lider kıl çadır firması derken tüm özelliklerimizi ve neden böyle bir slogan kullandığımızı anlayacaksınız. Eskiden üretilen çadırlar her ne kadar el emeği daha değerli olsa bile daha az dayanıklı olabiliyordu. Bununla birlikte çok uzun sürelerde üretim gerçekleşiyordu. Ancak günümüzde fabrikasyon sistemine geçiş sayesinde daha hızlı ve daha kusursuz çadırların üretimleri gerçekleşmektedir.  Dilerseniz firmamızı ya da üretim fabrikasını ziyaret edebilirsiniz ve yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz ?

Genel olarak bu başlık altında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini açıklamak isteriz. 7 kuşaktan bu ya da üretim imalat ve kurulum yapan firmamız ciddi bir tecrübeye sahiptir. Bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sayesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz çadırların durumlarını çok iyi ele alırız. Bu çadır kurulumlarını kurulacak olan yerin durumuna ve havanın durumuna göre şekillendiririz. Hava durumunun çok yağışlı ya da aşırı kar yağan bir yerde yapılacak olan tasarımlar bu durumlara göre şekillendirilir. Bu 7 sene tam garanti verirken sizlere tecrübe ve bilgimiz ile verdiğimizin en büyük göstergesidir. Maliyet olarak firmamız üretici firmadır. Yani KDV oranınız %18 değil %8 olarak hesaplanmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek ve en uygun fiyatlarla sizlerin tüm taleplerini gerçekleştirebilmek için hizmetimizdir. Satış ve kurulum sonrası yine Türkiye’de ilklerin markası olduk olmaya devam ediyoruz. Kurulum sonrası verdiğimiz destek tam 7 sene garantili olarak verilmektedir. Bu garanti şartlarına doğal olarak girmeyen hususlar için sadece genel olarak şöyle diyebiliriz. Bilinçli bir şekilde çadır saldırıya uğramış ise garanti kapsamına girmez. Bir şekilde birisinin gelip bıçak ile çadırı delmesi ya da çadırı yakmaya kalkması netilerinde garantiye girmeyen durum olur. Daha fazla detaylı bilgi için bizler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Hemen KIL ÇADIR SİPARİŞİ 
2