Hakkımızda – Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık

Kıl Çadır Üretim ve İmalat

Üretim ve imalatlar Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki fabrikada yapılmaktadır. Üretim için eskiden kadınlarımız el emekleri ile tek tek lif lif dokunan çadırlar artık makineler ile üretilmektedir. Bu üretime geçilmesinin bir çok sebebi vardır. Türkiye’nin lider kıl çadır firması derken tüm özelliklerimizi ve neden böyle bir slogan kullandığımızı anlayacaksınız.

Eskiden üretilen çadırlar her ne kadar el emeği daha değerli olsa bile daha az dayanıklı olabiliyordu. Bununla birlikte çok uzun sürelerde üretim gerçekleşiyordu. Ancak günümüzde fabrikasyon sistemine geçiş sayesinde daha hızlı ve daha kusursuz çadırların üretimleri gerçekleşmektedir.  Dilerseniz firmamızı ya da üretim fabrikasını ziyaret edebilirsiniz ve yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kıl Çadır Düzeni Ne Demektir ?

Kıl çadır düzeni demek ile anlatılmak istenen daha sonradan değişiklik yapılmasıdır. Yani bir restoran var ve restoran için doğal olarak bir lavabo mutfak ihtiyacınız var. Sıla Kıl Çadır Peker Dokuma olarak bu düzenlemeyi her yerini çadır ile örtecek şekilde yaparız. Yıllardır kıl çadırı üretimi yaptığımız için karşımıza bazı durumlar çıkmıştır. Zamanla lavabonun ya da mutfağın yerinin değiştirilmesi durumu istenmiştir. Bu durumlar içinde hiç bir problem olmadan hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Aynı şekilde ilk kurduğumuz restoran kıl çadır müşterilerini ve kıl çadır sahibini memnun ve tatmin ederken, daha sonra büyüme istenmektedir. Daha fazla müşteriye hitap edebilmek ve alanı genişletmek ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bu durumlarda da yine Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık olarak hızlı ve dinamik bir şekilde restoran genişletilir. İşte kıl çadırlar düzenlenmesi ve kullanımı olarak bu tarz durumlarda da yine alternatiflerinin her zamanın önünde yer almaktadır.

Kıl Çadır Fiyatları 

Fiyatlandırmalar metrekare üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda kıl çadırı 4 katman ile oluşturulmaktadır. Bu katmanların arasında kullanılacak olan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Metre karesi büyüdükçe doğal olarak fiyatları da daha uygun seviyelerde olmaktadır. Bununla birlikte neden peki malzemeler değişiklik gösterir diye soracak olursanız. Şöyle açıklama yapabiliriz, Bazı zamanlarda kullanım yeri bir restoran iken bazı zamanlarda kullanım tipi daha çok sadece yazlık gösteri ya da filmlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu tasarımlarda özellikle mesela film çekimleri için yaptığımız kıl çadırların çok dayanıklı değil çok gösterişli olması talep edilmektedir. Böyle olunca da maliyeti en düşük ama gösterişi ve ihtişamı en yüksek düzeylere çıkartmak bizim işimiz.

Bir restoran için kullanılacak olan kıl çadır için ise dayanıklılık ve kullanılabilirlik önem kazanır. Böyle durumlarda malzemeleri en kaliteli düzeyde tutarız. Malzemeleri diye kasıt edilen kıl çadırlar ve arasında izole malzemesi olarak kullanılacak olan jut ya da branda kasıt edilmektedir. Restoran içerisindeki hava durumu her zaman iyi ve serin olmak zorundadır. Bununla birlikte kurulumu gerçekleşen kıl çadır düzenlenebilir olmalıdır.

Neden Biz ?

Genel olarak bu başlık altında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini açıklamak isteriz. 7 kuşaktan bu ya da üretim imalat ve kurulum yapan firmamız ciddi bir tecrübeye sahiptir. Bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sayesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz çadırların durumlarını çok iyi ele alırız. Bu çadır kurulumlarını kurulacak olan yerin durumuna ve havanın durumuna göre şekillendiririz.

Hava durumunun çok yağışlı ya da aşırı kar yağan bir yerde yapılacak olan tasarımlar bu durumlara göre şekillendirilir. Bu 7 sene tam garanti verirken sizlere tecrübe ve bilgimiz ile verdiğimizin en büyük göstergesidir.

Maliyet olarak firmamız üretici firmadır. Yani KDV oranınız %18 değil %8 olarak hesaplanmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek ve en uygun fiyatlarla sizlerin tüm taleplerini gerçekleştirebilmek için hizmetimizdir.

Satış ve kurulum sonrası yine Türkiye’de ilklerin markası olduk olmaya devam ediyoruz. Kurulum sonrası verdiğimiz destek tam 7 sene garantili olarak verilmektedir. Bu garanti şartlarına doğal olarak girmeyen hususlar için sadece genel olarak şöyle diyebiliriz. Bilinçli bir şekilde çadır saldırıya uğramış ise garanti kapsamına girmez. Bir şekilde birisinin gelip bıçak ile çadırı delmesi ya da çadırı yakmaya kalkması netilerinde garantiye girmeyen durum olur. Daha fazla detaylı bilgi için bizler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?