Sıla Kıl Çadır Peker Dokumaclık

Kıl Çadır - Yörük Çadır

Kıl Çadır Üretim ve İmalat
Üretim ve imalatlar Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki fabrikada yapılmaktadır. Üretim için eskiden kadınlarımız el emekleri ile tek tek lif lif dokunan çadırlar artık makineler ile üretilmektedir. Bu üretime geçilmesinin bir çok sebebi vardır. Türkiye’nin lider kıl çadır firması derken tüm özelliklerimizi ve neden böyle bir slogan kullandığımızı anlayacaksınız.
Eskiden üretilen çadırlar her ne kadar el emeği daha değerli olsa bile daha az dayanıklı olabiliyordu. Bununla birlikte çok uzun sürelerde üretim gerçekleşiyordu. Ancak günümüzde fabrikasyon sistemine geçiş sayesinde daha hızlı ve daha kusursuz çadırların üretimleri gerçekleşmektedir. Dilerseniz firmamızı ya da üretim fabrikasını ziyaret edebilirsiniz ve yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kıl Çadır Fiyatları 


Kıl Çadır Fiyatları; Fiyatlandırmalar metrekare üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda kıl çadırı 4 katman ile oluşturulmaktadır. Bu katmanların arasında kullanılacak olan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Metre karesi büyüdükçe doğal olarak fiyatları da daha uygun seviyelerde olmaktadır. Bununla birlikte neden peki malzemeler değişiklik gösterir diye soracak olursanız. Şöyle açıklama yapabiliriz, Bazı zamanlarda kullanım yeri bir restoran iken bazı zamanlarda kullanım tipi daha çok sadece yazlık gösteri ya da filmlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu tasarımlarda özellikle mesela film çekimleri için yaptığımız kıl çadırların çok dayanıklı değil çok gösterişli olması talep edilmektedir. Böyle olunca da maliyeti en düşük ama gösterişi ve ihtişamı en yüksek düzeylere çıkartmak bizim işimiz.

Kıl Çadır Modelleri


Sektörün lider firması olan Sıla Kıl çadırı Aydın’ın Nazilii ilçesinde Kıl Çadırı Üretim fabrikası ile Türkiye geneline hizmetlerini sunmaktadır. Sıla Kıl Çadırı kurulduğu günden günümüze kadar sektörde ciddi yatırımlar yaparak Oba Çadır Kıl Çadır ürünlerinden tüketicinin ihtiyaç ve taleplerine hizmelerini sunmaktadır. Firmamız Kıl çadırı üretiminde orjinal üretim yapmaktadır. Kıl çadırlar kıl keçilerinin tüylerinden yapılmaktadır. Bu keçiler yaygın olarak Kuzey ege de yetişmektedir. Buradan toplanan kıllar zaman ve mesafe olarak kolaylık sağlamaktadır. Kıl çadırı Üretiminde ve müşteri taleplerine hizmeti hızlı sunmak için üreticilere kolaylık sağlamaktadır. Kıl çadırı üretiminde sıla kıl çadır olarak sizlerden gelen sipariş ve talepleri istenilen renk, ebat, nitelik ve modelde kıl çadırı üretimini gerçekleştirip, alıcıya kısa sürede teslim etmekteyiz. Kıl Çadırı Osmanlı Çadırı ve Yörük Çadırı Fiyatları siparişleriniz için sizlerde hemen Sıla kıl çadırı olarak bizlere ulaşabilirsiniz Firmamız kıl çadırı üretiminde sizlere garantili ve kaliteli bir hizmet ile her bütçeye uygun fiyat avantajları ile sizlere hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sıla Kıl çadırı olarak sizlerden gelen siparişler sonrasında Kıl keçilerinden elde edilen kaliteli kıllar, ile sizlerin Kıl çadırı siparişlerinizi üretmekteyiz. Bugün oba kıl çadırı, otağ kıl çadırı, osmanlı kıl çadırı gibi çok farklı amaçlara hizmet veren geniş yelpazede üretim yapmaktayız ve kıl çadırı üretiminde günden güne de kendimizi geliştirmekte çadırı imalatı ve üretimi alanında kalteli işler yapmaya devam etmekteyiz.

Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri istenilen boy ebat ve kıl çadır türüne göre değişiklik göstermektedir. Firmamız 8 kuşaktır PEKER DOKUMA olarak şeffaf fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri için gerekli olan bilgiler kıl çadırın nereye kurulacağı, demir iskelet üzerine kıl çadır mı kurulacak ya da tahta üzerine mi kurulacak bu bilgiler kıl çadır fiyatlandırmasında çok önemlidir. 
Ayrıca kıl çadırın kurulacağı alan nerede? Kıl çadırı nereye kurmamız gerekiyor ? gibi bilgileri de iletişim kurarak öğreniyor ve uygun fiyat politikası güderek hizmetimize devam ediyoruz. Lütfen fiyat teklifi almak için bizimle iletişim kurunuz. Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. 
Kıl çadır fiyatlandırmalarında bizim için en önemli olan tüm bilgileri ücretsiz olarak firmamızı arayarak temin edebilirsiniz. Hayatınızda farklılıklar istiyorsanız ve standartlardan artık sıkıldıysanız tam size göre bir özellik sunan yörük çadırları sizlere istediğiniz ortamı sağlıyor. Yörük çadır imalatında her adım firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. İmalatta kullanılan tüm malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmektedir. 
Yaptığımız yörük çadırları su geçirmez ve soğuk geçirmezdir. Hem branda görevi görüyor hem de tüylü yapısından dolayı iç ortamını sıcak tutuyor. Kıl çadır fiyatları metrekare üzerinden yapılmaktadır. 
Ayrıca kıl çadırların tarz renk ve dokuması da kıl çadır fiyatlarını etkilemektedir. Otağ tip çadırlar, otantik çadırlar, osmanlı çadırı, kamelya çadırları, etkinlik çadırı, fuar çadırları, pazar yeri çadırı, kışlık çadırlarve yazlık çadırlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir ve fiyatalabilirsiniz.
Keçi kılından yapılan kıl çadırları yani yörük çadırlarının fiyatları konusunda bilgilendirme istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Kıl Çadırları size en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 
Lütfen bizden fiyat almadan çadır yaptırmayın. 
En farklı kıl çadırı modelleri ve en güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. 
Telefon: +90530 541 0976 
E-mail:sonerpeker0998@gmail.com 
Web: Pekerdokumacilik.com 
Adres: Yeni Mahalle 24 Sokak, No:11 Aydın/Nazilli  

Neden Sıla Kıl Çadır  ?

  • Text Hover
7 Yıl Tam Garanti
  • Text Hover
Hızlı Kurulum 
  • Text Hover
En İyi Fiyat Garantisi
  • Text Hover
Tüm Türkiye'ye Hizmet