Kıl Çadır Garanti Süresi Sıla Kıl Çadır 7 Yıl Garantili Çadırlar

Kıl Çadır Garanti Süresi

Kıl çadır garanti süresi 7 yıl olarak Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık tarafından belirlenmiştir. Türkiye’de ilk ve tek olmak üzere kıl çadır kurulumu yapılan tüm çadırlar tam garantili olarak verilmektedir. Garanti süresi ve garanti koşullarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kanallarını kullanarak bizlerle iletişim kurabilir, ücretsiz fiyat teklifi ve bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Kıl çadırlar üretim ve imalat yapılırken günümüz teknolojisinin son derece yüksek olarak yararlanılarak üretilir. Üretim ve imalatçı olan firmamız tarafından kurulumu yapılan tüm ürün gruplarında kıl çadır garanti süresi geçerliliği vardır. Talep edilen çadırlar firmamızın güvencesi altında kurulur. Çadırların teslimatı ve teslim sonrasında tam servis ve tam destek garantisi bulunmaktadır.

Kıl Çadır Garanti Şartları

Kıl çadır garanti şartları kurulumu yapılan tüm çadırlar için geçerlidir. Aşağıdakilerden bir veya birden fazla ihlal olması durumunda kıl çadırlar garantisini kaybeder. Kıl çadır garantisi 7 yıl boyunca Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık tarafından verilmektedir. Türkiye’nin lider kıl çadır markası olan firmamızdan ücretsiz bilgi almak için bize ulaşın.

  1. Kıl çadırlar dışarıdan bir müdahale olması durumunda kıl çadır garanti süresi kapsamına alınmaz.
  2. Kıl çadırlar kasten yakma, delme veya kundaklama gibi olaylarla karşılaşırsa garanti süresi kapsamına alınmaz.
  3. Büyük bir doğal afet çıkması durumunda kıl çadırlar garanti süresi kapsamına alınmaz. Örneğin deprem, sel, heyalan gibi.
  4. Kıl çadırlar firmamız dışında taşınmaya çalışılması durumunda garanti kapsamına alınmaz.
  5. Kıl çadır garanti süresi kurulum bittikten sorna 7 yıl boyunca devam eder. 7 yıl ve üzeri zaman dilimlerinde bu garanti süresi dolar.
  6. Kıl çadırların herhangi bir şekilde ek yapılması, tadilat görmesi vb. durumları firmamız tarafından yapılmaz ise garanti süresi dolar.
  7. Kıl çadırların garanti süresi 7 yıl olarak belirlenen çadır türleri tüm kıl çadırları kapsar.

Kıl Çadır Garanti Kapsamı

Kıl çadırlar kurulumu yapıldıktan sonra tam olarak garanti kapsamı altındadır. Herhangi bir şekilde kıl çadırın şeklinin değiştirilmediği ve dışarıdan müdahale yapılmadı sürece bu garanti devam etmektedir. Kıl çadır içerisinde yapılan süslemeler ve diğer ekler garanti kapsamına girmemektedir. Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık tarafından yapılan tüm işlemler garanti kapsamı altındadır.

Kıl Çadır Teknik Destek

Kıl çadır teknik destek hizmeti tüm Türkiye’de verilmektedir. Kurulumu yapılan kıl çadırların yer durumuna göre 7 iş günü içerisinde teknik servis ve destek hizmeti verilmektedir. Kıl çadırları tamir yada teknik destek taleplerinin karşılanmasının uygun hava koşullarına bağlı olduğunu unutmayınız. Aşırı kar yağması yada şiddetli bir yağmur olması durumunda bu hava koşulları süreyi uzatabilmektedir. Kıl çadırların sağlıklı bir şekilde teknik destek verilmesi için Türkiye’nin lider kıl çadır firması Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

kıl çadır garanti süresi
kıl çadır garanti süresi
WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?