kıl çadır m2 fiyatları

Kıl çadır m2 fiyatları yapılacak olan çadırın türüne ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Kıl çadır Metre kare fiyatları için Sıla kıl çadır peker dokumacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz kıl çadır fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Kıl çadırlar 4 katman olarak yapılır. Bu katmanlar arasında kullanılan branda ya da jüt fiyatları direkt olarak etkilemektedir.

kıl çadır m2 fiyatları
kıl çadır m2 fiyatları

Kıl çadır fiyatlandırma

Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri istenilen boy ebat ve kıl çadır türüne göre değişiklik göstermektedir. Firmamız 8 kuşaktır PEKER DOKUMA olarak şeffaf fiyat politikası ile hizmet vermektedir. Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri için gerekli olan bilgiler kıl çadırın nereye kurulacağı, demir iskelet üzerine kıl çadır mı kurulacak ya da tahta üzerine mi kurulacak bu bilgiler kıl çadır fiyatlandırmasında çok önemlidir. Ayrıca kıl çadırın kurulacağı alan nerede? Kıl çadırı nereye kurmamız gerekiyor ? gibi bilgileri de iletişim kurarak öğreniyor ve uygun fiyat politikası güderek hizmetimize devam ediyoruz.

Lütfen fiyat teklifi almak için bizimle iletişim kurunuz. Kıl çadır fiyatlandırma işlemleri tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kıl çadır fiyatlandırmalarında bizim için en önemli olan tüm bilgileri ücretsiz olarak firmamızı arayarak temin edebilirsiniz.

Hayatınızda farklılıklar istiyorsanız ve standartlardan artık sıkıldıysanız tam size göre bir özellik sunan yörük çadırları sizlere istediğiniz ortamı sağlıyor. Yörük çadır imalatında her adım firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. İmalatta kullanılan tüm malzemeler en kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Yaptığımız yörük çadırları su geçirmez ve soğuk geçirmezdir. Hem branda görevi görüyor hem de tüylü yapısından dolayı iç ortamını sıcak  tutuyor.

Kıl çadır fiyatları metrekare üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca kıl çadırların tarz renk ve dokuması da kıl çadır fiyatlarını etkilemektedir.

Otağ tip çadırlar, otantik çadırlar, osmanlı çadırı, kamelya çadırları, etkinlik çadırı, fuar çadırları, pazar yeri çadırı, kışlık çadırlarve yazlık çadırlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir ve fiyatalabilirsiniz.

Keçi kılından yapılan kıl çadırları yani yörük çadırlarının fiyatları konusunda bilgilendirme istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Kıl Çadırları size en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Lütfen bizden fiyat almadan çadır yaptırmayın.

En farklı kıl çadırı modelleri ve en güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Peker Dokuma Tel: +90530 541 0976
Peker Dokuma E-mail:sonerpeker0998@gmail.com
Peker Dokuma Web: Pekerdokumacilik.com
Adres: Yeni Mahalle 24 Sokak, No:11 Aydın/Nazilli

 

Eski yıllarda göçebelerin kullandığı bu ürünler ise günümüzde modern bir hale getirilerek oldukça farklı alanlarda da kullanım amaçlarına hizmet etmektedir. Bu tür kıl çadır ürünleri ise ülkemiz çapında birçok il dolaşılarak toplanan kılların öncelik ile renklere ayrılması ve sonrasında ise ip haline getirilerek dokunması ile meydana gelen ürünlerde oluşmaktadır.3 yorum

Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?