KIL ÇADIR METREKARE FİYATLARI

Kıl çadır metrekare fiyatları biraz farklı hesaplanır. Firmamızın imalathanesinden çıkan çadırların önce modeli belirlenir.Modeli belirlendikten sonra dikim aşamasına geçilir.

İmalathanemizde çadıra dikim işlemi yapılırken kıl çadırın M2 fiyatları tüm işçilikler dahilinde belirlenir.Bunlar şöyledir; kıl çadırın dokunması,dikimi,model belirlenmesi ve kıl çadırın metrekare büyüklüğüdür.Firmamızın ürettiği kıl çadırların metrekare standartı yoktur.İstenilen büyüklükte,istenilen model ve ölçülerde kıl çadır üretmekteyiz

Başka Nasıl Hesaplanır?

Firmamızın kıl çadır metrekare fiyatları belirleme şekli şöyledir. Kıl çadırın büyüklüğü,modeli,işletmeye olan uzaklığı dikkate alınarak belirlenir.Yörük çadırı genellikle küçük olduğundan çadırın kurulacağı yerin işletmemize uzaklığı dikkate alınır ve ayrı ayrı Yörük çadırı fiyatı belirlenmez.Bütün işçilikler dahil toplu bir fiyat talep edilir. Müşterilerimizden farklı bir talep gelirse onları da dikkate alan bir fiyat politikamız vardır.Firmamız Yörük çadırı fiyatlarını belirlerken her türlü teklife açıktır.

Kıl Çadırın Özelliği Nedir?
Üzerindeki farklı dokusu sayesinde, akrep yılan,böcek gibi hayvanları kendisinden uzak tutar. Kıl çadırı (Yörük çadırı) kültürümüzün çok popüler bir parçasıdır.

Kıl çadır genellikle  gölgelenme amaçlı kullanılır. Kıl çadırı  kafe ve restoran içerisinde farklı bir ortam yaratmak isteyenler içindir. Fiyat olarak en ucuz  mekan açma sistemlerinden birisidir.

Kıl çadır(Yörük çadırı) keçinin üzerindeki doğal kılından yapılır.

Kıl çadır metrekare fiyatları genellikle ucuzdur.

Kıl çadır ürünleri elde edilirken ülkemizin dağlık bölgelerinden keçi kılları toplanır.Sonra bunlar ip haline getirilir. İpler dokunarak kıl kumaş elde edilir.Kıl kumaşlar istenilen modelde kıl çadır olarak dikilir.

Kıl çadırı ,oba çadırı,otağ çadırı olarak çeşitleri vardır. Kıl çadırları havayı engeller. (Yaz sıcağında çadır ipleri genleşerek genişçe uzar bu da çadırın içeriye hava almasını sağlar).

Kıl çadırı  kış aylarında soğuk havayı da  da önler. (Kışın da tam tersi olarak, keçi kılı ipler geriye  çekilir ve dokuma gözenekleri kapatarak çadır içine soğuk hava girmesini büyük bir ölçüde önler).

Günümüzde kıl çadır metrekare fiyatları çok ucuzlamıştır.Kıl çadır imalatı yapan firmalar 2018 yılı da oldukça artmıştır.Firmalar artınca metrekare fiyatında indirime girmişlerdir.Firmamız kıl çadır ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında size yardımcı olmaya hazırdır.Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?