Kıl çadır Modern ve Otantik

Kıl çadır Modern ve Otantik

Kıl çadır Modern ve Otantik tasarımları ile bu yılda göz doldurmaya ve en çok tercih edilen olmaya devam etmektedir. İnsanlığın en tarihsel bakımdan eski ve köklü buluşlarından birisi olan kıl çadır  günümüzde profesyonelce yapılmaktadır.

Bütün dünya üzerinde kıl çadır üretim ve imalatı Türkiye’de yapılmaktadır. Türkiye’de emek emek dokunan bu kıl çadırlar başta Suudi Arabistan olmak üzere bir çok ülkeye gönderilmektedir. Sıla kıl çadır Peker dokuma olarak 8 nesildir dokuma kaşmir ve kıl çadır üretiimi yapmaktayız. Kıl çadırlar kullanım açısından son derece konforlu bir yapıda üretilmektedir. Yapısı bakımından içerisine haşere böcek yılan akrep gibi zararlı hayvanları asla almaz. Çünkü keçi kılı ile dokunan yapılar oldukları için ve bu keçi kılının bir özelliği olan haşereleri engeller.

Dünya üzerinde ilk üreticisi ve tek üreticisi olan Türkiyedir. Türkiye firmaları olarak bizler üretim ve imalatlarımızı 7 sene garantili olarak sizlere sunmaktayız. Gelişen teknoloji ve ev konforunu aratmayan kıl çadır modelleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz kıl çadır fabrikasını gezebilir ve üretimi yerinde bizzat görebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kendimizi sürekli olarak geliştirdik. Yenilenmeye ve daha iyi hizmet verebilmek için şartlarımızı olgunlaştırmaya sürekli özen gösterdik.

Kalite politikalarımızı sürekli daha iyi daha dayanıklı çadır üretimi yapabilmek adına geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Şüphesiz ki Kıl Çadır firmaları arasında Türkiye’nin lideri olan ve uzun yıllar boyunca da lider kalacağımıza inandığımız firmamız ile tam destek sunuyoruz. Tüm destek ve servisler garanti şartları kapsamında geçerli durumdadır.

Yörük çadır kıl çadır oba çadır ve Osmanlı çadırı olarak adlandırılan çadırlarımız modern çizgilerle becerikli ve usta ellerden çıkmaktadır. Günümüz teknolojisinin bize sunduğu imkanlar sayesinde artık tüm çadırlar ayrıca 7 yıl garantili olarak üretilmektedir.

Sıla kıl çadır firması köklü geçmişe ve çok iyi bir tecrübeye sahip bir firmadır. Mütemadiyen gördüğümüz olaylar bizleri fazlası ile üzmekte ve rahatsız olmaktayız. Sektör içerisinde aslında çadır ile ilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan çadırlar çok büyük mağduriyetlere sebep veriyor. Bu yüzden garanti vermeyen ya da garantisinin arkasında durmayan kimse ile çalışmamanız sizin çıkarlarınız için iyi olacaktır!

Kıl çadır fiyatları ve kıl çadır üretim için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Sıla kıl çadır Peker dokumacılık olarak verdiğimiz desteklerden ve ayrıcalı fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir!

 Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?