Kıl Çadır Satışı

Kıl çadır satışı Aydın Nazilli ilçesinden tüm Türkiye ve tüm dünyaya Peker Dokumacılık Sıla Kıl Çadır tarafından yapılmaktadır. Kıl çadır satışı işlemleri 1 hafta içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kıl çadır satışı öncesi ve sonrası tam garanti ile hizmet ve destek verilir.

Kıl çadır satışı firması olarak geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli kıl çadır ürünümüz ile hizmet veririz. Kıl çadır kurulumdan önce büyüklük ve çeşitlerine göre fark etmektedir. Bu fark hem kıl çadır fiyatlarına hem de kıl çadır kurulum süresini etkilemektedir. Satış öncesi ve satış sonrası kıl çadırlar tam garantilidir. Çadırlar kullanım amacı ve kullanım tiplerine göre birbirinden bağımsız olarak üretilmektedir. Bunun için kıl çadır kurdurmak isteyen firmaya önce nerede ve hangi amaç ile kullanacağını sorarız.

Ülkemizde kullanımları gayet iyi ve gayet uzun ömürlü olmaktadır. Kıl çadır satışı yapılmadan önce önemli başka hususlarda vardır. Bunlardan bir tanesi hangi mevsime hitap edeceği ve hangi tür doğal olayların gerçekleştiğidir. Örneğin yazlık bir alana kurulacak olan kıl çadırda kullanılan malzeme farklı iken kışlık bir yerde kullanılacak olan kıl çadırlarda kullanılan malzemeler daha kalındır.

Çadır iskeleti yazlık bir alana kurulacak ve burada da bir ağır kar gibi olaylar gerçekleşmiyorsa daha ince iskeletler ile yapılabilir. Bu da hem çadırın maliyetini düşürür hem de bazı modellerde taşınabilirliği sağlar. Ancak ağır kış şartlarının var olduğu bir yerde kurulacak olan kıl çadır iskeleti daha kalın demirler ile yapılmalıdır. İşini bilmeyen ve ya kendi başına bir iskelet sistemini oturtup çadır kurmak isteyen ve kuran firmaları da zamanla gördük. Karşımızdaki manzara çadır iskelet sistemini çökermiş şekilde sağlam olarak duruyordu. Burada kıl çadırın ne kadar kaliteli güçlü olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bununla birlikte iskelet sistemini yanlış kuran firmalara da tanıklık etmiş olduk.

Kıl çadır izolasyonu

Kıl çadırlar izolasyon malzemeleri ile birlikte kurulumu gerçekleştirilen yapılardır. Kış ve yaz iklimlerine göre bu izolasyonlar değişmemek ile birlikte izolasyon seçimini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Kıl çadır izolasyonları çadır aralarına yapılmaktadır. Bu izolasyon dışarıdan kesinlikle görünmemek ile birlikte iklim şartları ne olursa olsun çadır içerisine geçirmemektedir. Bu da çok sıcak yaz aylarında çadır içerisinin gayet serin bir hava oluşturmasını sağlar. Kış aylarında ise çadır içerisinde gayet sıcak bir hava oluşumu sağlanır.

kıl çadır satışı
kıl çadır satışı

Türkiye’nin ilk 7 sene kıl çadır desteği veren çadır firması olmaktan gurur duymaktayız. Bu güne kadar yaptığımız kıl çadırların tamamında tam destek ve tam güven ile hizmet verdik.

Kıl çadır sipariş ve bilgi almak için bizlere
mail adresimizden telefon numaramız ile  WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kıl çadır satışı yapılırken fiyatlandırma konuları yapılacak olan çadırın boyutu ve adet olarak belirlenmektedir. Büyük restoran tipi çadırlar için ve ya küçük tipli çadırlar için üretimi gerçekleştirilir.

Türkiye’ni tartışmasız en iyi firması ile ücretsiz fiyat teklifi alın. Kurulum öncesi ve kurulum sonrası tam garanti ve destek hizmetinden yararlanın!

 Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?