Kıl Çadır Tarihi üretim ve geliştirme konusu bakımından çok eskilere dayanmaktadır. Bu kıl çadır ürününün ilk örneklerini eski göçebe Türk toplumlarında görebiliriz. Bilindiği üzere biz Türkler göçebe bir toplum olduğumuz için kıl çadır bizim için çok büyük bir önem arz etmekteydi. Bu önem arz etmesindeki en önemli etken kıl çadır ürününün çok rahat bir şekilde kurulumunun ve sökümünün olması. Bizler de göçebe bir toplum olduğumuz içinde bu rahat sökülüp kurulma olayı bizler için çok büyük bir avantajdı. Bunun dışında yine çöl gibi ortamlarda da bu kıl çadır çokça kullanılmaktaydı. Ve hala kullanılmakta bu durumda kıl çadır ürününün iklimsel olaylara karışı dayanıklılığı ve korunaklılığı söylenebilir.

Kıl Çadır Tarihi

Sıla Kıl Çadır olarak nesillerdir sizlere kıl çadır üretimi ve satışı konusunda sizlerle birlikteyiz. Bu durum bizleri kıl çadır konusunda gelenekselleşmiş şeyleri geliştirerek sizlere yeni şeyler sunmaya sürükledi. Eski geleneklerle üretilmiş kıl çadır ürünleri sadece insanları soğuktan ve sıcaktan korurdu. Ama şimdi bizim ürettiğimiz kıl çadırlar da bir insanın rahat bir şekilde yaşaması için gerekli her şey var. Bunlara örnek vermek gerekir ise elektrik bağlantıları, aydınlatma, ocak gibi aperatifler sayılabilir. Bu saydığımız özellikler ve eklentiler Kıl Çadır Tarihi konusunda ne kadar ilerlendiğinin bir göstergesidir. Tabi bu eklentiler her kıl çadır ürününe direk konulmamakta. Sizler eğer talep ederseniz bizler sizler için bu özellikleri kıl çadır ürününe eklemekteyiz. Çünkü bazı müşteriler bu kıl çadırı kamp mantığıyla kullanmak istediği için ocak eklentisini istememekte. Bizler bu yüzden bu eklentileri sizlere sorup eklemekteyiz.

Kıl Çadır Tarihi
Kıl Çadır Tarihi

Kıl çadır imalatı ve kullanımı bakımından çok eskilere dayanmakta. Bu yüzden kıl çadır temel olarak bazı basit ihtiyaçları gidermeye yönelik kullanılmaktaydı. Bunlar barınma ve korunmaydı. Bu kıl çadır da korunma olayına örnek vermek gerekir ise. Mesela Kıl Çadır Tarihi için geriye dönüp bakıldığında soğuktan korunmak için. Kıl çadır ürününü siyah keçi kılından yapılmış bu sayede de kıl çadırın siyah rengi sayesinde güneşten gelen sıcaklık emilmekte. Böyle olunca da kıl çadır içindekiler gündüzleri sıcaktan geceleri de soğuktan korunmaktaydılar. Bunun haricinde keçi kılının kaygan kimyası sayesinde kıl çadır yağmurdan da korunmaktaydı. Bunun dışında kıl çadırı içindekileri rüzgardan korumak için kıldan panelleri halatların üzerine koyarak bu durum engellenmiştir. Bunun dışında kıl çadır içinin aydınlık olması için kıl çadır delikli bir şekilde imal edilmiştir. Ama bu delikler yağmur yağdığında genişleyerek içeriye yağmur girmesini engellemektir.

Kıl Çadır

Sıla Kıl Çadır olarak sizlere kıl çadır konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için. Bu Kıl Çadır Tarihi özünden hiç bir şekilde uzaklaşmadık sadece gerekli özellikler ekleyerek kıl çadırı geliştirdik. Bunun dışında kıl çadırı üretimi konusunda hiç bir şekilde özümüzden uzaklaşmadık. Kıl çadır üretim konusunda elimizden geldiğince makineleşmeden uzak durup kullanmamaya çalıştık. Bu sayede de sizlere daha doğal bir kıl çadır üretimi sunmuş olduk. Bu kıl çadır imalatı ve satışı dışında sizlere kıl çadır ile ilgili her türlü yedek parça teminini yapmaktayız. Bu duruma örnek vermek gerekirse eskiyen kıl çadırın yan panelleri iç dekorasyon ürünlerini sizler için temin etmekteyiz. Hatta üretimini yapmaktayız. Bunu dışında kıl çadır konusunda yedi nesilden bu yana sizlere hizmet verdiğimiz için. Markamıza zarar gelmemesi için sizlere tüm kıl çadır ürünlerimizi garantili satmaktayız.

 Kıl Çadır Tarihi
Kıl Çadır Tarihi

Kıl çadır konusunda dediğimiz gibi uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Bu uzun yıllar hizmet vermeyi kaliteli hizmetimize ve sizlere borçluyuz. Yine kıl çadır ile ilgili fiyat konusunda da markamız Sıla Kıl Çadır olarak oldukça iddialıyız. Bizler sizlere kıl çadır konusunda en uygun fiyatları sunmaktayız. Hatta bu en uygun fiyatları sizlere kıl çadır üretimi konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak sunmaktayız. Kıl çadır konusunda sektörde bir numara olmamıza rağmen sizlere bu en uygun fiyatları sunmaktan gurur duymaktayız. Bizim anlayışımıza göre herkes uygun fiyata kaliteye ulaşmalı. Bu yüzden de kıl çadır ürünü için fiyatlarımızı elimizden geldiğince uygun tutmaya çalışmaktayız. Bunun dışında kıl çadır ve Kıl Çadır Tarihi ile ilgili merak ettiğiniz her şeye internet sitemizden ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?