Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır – 0533 498 62 10

Yıllardır çadır sektöründe hizmet veren Sıla Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır kalitesinden ödün vermeden 7 kuşaktır günümüze kadar gelmektedir. Kıl çadırı otağ çadırı şark köşesi gibi hizmetlerimiz sizleri beklemektedir. %100 orjinal olan ürünlerimiz Osmanlı geleneklerindeki tamamen organik yani dağ keçilerinin tüylerinden  maharetli bayanlarımızın ellerinde üretilmektedirler.

Kıl Çadırı – 0533 498 62 10

Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır
Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır

Bir çadır bezinin ömrü beş ya da altı yıldır, bölümler periyodik olarak eklenir ve yenilenir; Keçi kıllarının eğrilmesi, kabilenin kadınları tarafından basit bir düşme mili veya maghzal üzerinde yapılır. İplik, daha sonra taşınabilir ve kabuğun ilerlemesi gerektiğinde kolayca taşınabilen ve taşınabilen yatay bir zemin tezgahında (natui) dokunur. Tezgah genişliği için eski bir ölçüm kullanılır, böylece standart bir genişlikte kumaş şeritler olur. Bu ölçüm önkol uzunluğuna bağlıdır. Sıla Kıl çadır olarak ürünlerimize güveniyoruz ve ürünlerimize 7 yıl garanti sağlıyoruz.

Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır – 0533 498 62 10

Kıl çadırının şeritlerini birbirine dikme süreci, birlikte çalışan kadın grupları tarafından üstlenilir . Dikişlerin güçlü ve dayanıklı olması gerektiği için, dikiş yetenekli kişilerin yaptığı bir iştir. Bu görev için siyah keçi kılından yapılmış iplik kullanılır.Uzun ömürlü, sağlıklı ve bakım gerektirmeyen kıl çadırı avantajlarından yararlanmak kalıyor. Yıllardır hizmet verdiğimiz kıl çadır sektöründe Türkiye ve dünyaya çadırlarımızı gurula göndermekteyiz. Sıla Kıl Çadır ailesi 7 kuşaktır kıl çadırı, oba çadır, şark köşesi ve sedir ürünlerimizde Türkiyenin yıllardır lider firmasıyız.

Çadır bezi ısı dağılımını sağlamak için gevşek şekilde dokunmuştur. Sıla Kıl çadırı ürünlerimiz Siyah renk ısı absorbe etse de, çadırın dışında hala 10 ila 15 derece daha serin durumda olur. Sıla Kıl çadırı , sıcak güneşin gölgesini ve soğuk çöl gecelerinde yalıtım sağlar. Fırtınalar sırasında, iplik şişer ve böylece dokumadaki delikleri kapatır ve sızıntıları önler. Keçi kılları, doğal olarak yağlı olup, su damlacıklarını itmek gibi ek bir etkiye sahiptir, bu nedenle çadırın içerikleri nispeten kuru kalabilmektedir.

Kıl çadırı Osmanlı Çadır Otantik Çadır olarak sizlere her türlü organizasyonlarınızda kıl çadırı, oba çadır, şark köşesi ve sedir tamamen orjinal ve hayvan tüylerinden üretilen çadırlarımız ile hizmetimizi sunmaktayız. Sizlerde dilerseniz sayfamızdan dilediğiniz çadır modelini seçerek hemen bize sipariş verebilirsiniz.Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?