Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri

 Yörük Çadırı

Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri özellikleri bakımından. Türkiye ve yurt dışında bir çok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kıl çadırlar keçi kılından üretilmektedir. Keçiler ise kaşmir keçisi olarak bilinen keçi tüyünden imal edilir.

Kaşmirler daha önceleri el ile emek emek dokunulmakta iken günümüzde artık kaşmirler. Makineler sayesinde daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde üretime giriyor.

Sıla Kıl çadırı olarak her türlü mekan ve alana göre özel Kıl çadırlarını firmamız garantisi ile sizlere sunabilmekteyiz. Sizlerde organizasyonlarınızda sıla kıl çadırının kalitesini ve ürünleri ile farklı bir portföy yaşamak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.

Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri

7 kuşaktır sizlere kalitesinden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kıl Çadırları ile firmanızın etkinliklerini Osmanlı kültürü ile özel kılabilirsiniz.  Sıla kıl çadırı olarak sizlere her türlü organizasyonunuzda ve işyerlerinizde kullanabileceğiz. Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modellerini ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunmaktayız. Uzun ömürlü kıl çadırı ürünleri ve el işçiliği süslenmiş çadırlarmızın siparişleri. Hakkında yada kıl çadırlarımız ile ilgili merak ettiğiniz sormak istediğiniz. Her türlü soruları bizlere telefon numaralarımızdan kolaylık ile sorabilirsiniz. Sıla Kıl Çadırı istikrarlı bir şekilde ve büyüyerek hizmet verdiğimiz kıl çadırı ve osmanlı. Sark köşesi üretim satış ve pazalama alanında. Sıla kıl çadırı olarak sektöre yön veren öncü firma olarak hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ege ve Akdeniz sahilinde bir çok otel ve firmada sizlerde sıla kıl çadırı ve Osmanlı şark köşesi ürünlerimizi görebileceksiniz. Özellikle yaz aylarının sıcak geçtiği bu bölgelerde kıl çadırları güneş ışığını çekmektedir. Bu sebepten dolayı çadırın iç sıcaklığı dışarıya göre 10 yada 15 derece daha düşüktür. Bu sebepten dolayı bu bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fırtınalar sırasında, iplik şişer ve böylece dokumadaki delikleri kapatır ve sızıntıları önler. Keçi kılları, doğal olarak yağlı olup, su damlacıklarını itmek gibi ek bir etkiye sahiptir. Bu nedenle çadırın içerikleri nispeten kuru kalabilmektedir. Bu sebepten dolayı da karadeniz bölgemizde fındık ve çay dönemlerinde yaygın olarak kullanılamaktadır.

En ekonomik kıl çadırları fiyatları ve Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri sizlere özel tasarımlar. Satın almak için hemen sizlerde sıla kıl çadırı olarak bize ulaşınız. Kıl çadırı, Yörük çadırı, Oba Çadır,  ve daha bir çok çadır modelini sizlerin istediğiniz. Şekiller sıla kıl çadırı ailesi olarak üretebilmekteyiz.

Yörük ÇadırıBir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?