Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi

Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi olarak yıllardır hizmet verdiğimiz çadır sektöründe kalitemizden ödün vermeden Türkiye ve Dünya genelinde çadırlarımızı ulaştırmaya devam etmekteyiz. Çadırlarımız %100 organik olarak beslenen dağ keçilerimizin kıllarından üretilmektedir.

Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi – 0533 498 62 10

Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi
Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi

Sıla kıl çadır olarak 7 kuşaktır sizlere hizmet sunmaktayız. kıl çadırı, oba çadır, şark köşesi ve sedir ürünlerimiz tüm organizasyonlarınızda hazır bulunmaktayız.

Özellikle yaz aylarının sıcak geçtiği Ege ve Akdeniz bölgelerimiz ile metropol kentler başta olmak üzere bugün birçok bölgede artık bu işyerlerinde daha çok kıl çadırına rastlıyoruz. Siyah renk ısıyı çeksede, çadırın dışında hala 10 ila 15 derece daha serin durumda olur. Çadır, sıcak güneşin gölgesini ve soğuk çöl gecelerinde yalıtım sağlar. Fırtınalar sırasında, iplik şişer ve böylece dokumadaki delikleri kapatır ve sızıntıları önler. Keçi kılları, doğal olarak yağlı olup, su damlacıklarını itmek gibi ek bir etkiye sahiptir, bu nedenle çadırın içerikleri nispeten kuru kalabilmektedir.

Kıl çadır ürünleri Türk gecelerinde de gözlemelerin yapıldığı ve havalandırmanın da oldukça kolay olduğu için herhangi bir rahatsızlık vermeden birçok kişinin de eğlenceli vakit geçirdiği ortamlardan biri olarak da kullanılmaktadır. Kıl çadırı ürünleri ülkemizde son yıllarda ise özellik ile Akdeniz bölgesindeki sahil boyu işletmelerde ve oldukça lüks otellerinde sahip olduğu ve faydalandığı konulardan da biridir diyebiliriz.

Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır – 0533 498 62 10

Siz de kıl çadırının ekonomik fiyatlarından, kalitesinden, uzun ömürlü kıl çadırı ürününden ve albenisinden yararlanmak istiyorsanız, size gözü kapalı önerebileceğimiz Sıla Kıl çadırı olarak bize sipariş verebilirsiniz ve farkı sizde yaşabilirsiniz. Aydın Nazillideki tesisinde üretim yapan ve faaliyete geçtiği tarihten beri kalite ve ekonomik fiyat ikilisinden ödünsüz hizmet veren firma, satış sonrasında da müşterilerinin yanında.

Sizlerde sitemiz üzerinden Sıla Kıl Çadırın sizlere sunduğu  Kıl Çadır, Oba çadır, sedir ve şark köşesi ürünlerini inceleyerek sitemiz üzeriden yada telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimize güveniyoruz ve 7 yıl garanti veriyoruz.

Sıla Kıl çadırı 7 kuşaktır sektörün lideri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?