Sıla Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadırı – 0533 498 62 10

Türkiye” nin geçmişten günümüze 7 kuşaktır vazgeçilmez firması olan Sıla Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadırı  kalitesinden ödün vermeden artan müşteri portföyü ile sizlere Aydın Nazillide hizmet vermeye devam etmektedirler. Kıl çadırlar eskiden beri hayatımızda önem arz eden konaklama ve kullanımı kolay çadırlardır.

Sıla Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadırı

Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi
Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadır Sedir ve Şark Köşesi

Günümüzde Kıl çadırlar restaurantlar ege bölgesi ve akdeniz sahil boyunca yaygın olarak görülmektedirler. Nostaljik bir ortam sağlamak ve sıcak yaz aylarında kıl çadırın iç bünyesine sağladığı doğal serin ortam bunun en büyük etkisidir. Sıla Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadırı tamamen dağ keçilerinin tüylerinin toplanması onların iplik olarak kullanılması sonucu çalışan bayan personelimizin el emeklerinin eseridir. Yine tamamen Türk Kültüründe çok büyük bir öneme sahip olan şark köşesi ve sediler firmamız bünyesinde mevcut ve sizlerin hizmetine hazırdır.

Sizlerde Kıl çadırlarımız oba çadırlarımız dan birini almak isterseniz sitemiz içerindeki ürünlerimizden birini seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kıl çadırlarımız için diğer tüm ürünlerimiz için sizlere 7 sene garanti sunmaktayız.

Sıla Kıl Çadırı

Oba Çadırı  Yörük Çadırı olarka çadırlarımız ilk gelen güneştir bu nedenle öncelikle kıl çadırı güneşe karşı koruma sağlamalıdır. Çadır güneşe karşı gölge sağlar ve rüzgarın esinti oluşturmasına izin verir.  Geceleri çöller oldukça soğuk olmalarıyla ünlüdür.  Sıcak çadır ısıyı emer ve çadırı sıcak tutar ve böylelikle soğuktan koruma sağlanmış olur. Bu saç kumaşının arasında boşluklar bulunmaktadır. Öyle ki geceleri bu boşluktan gök yüzündeki yıldızların ışıkları çadırın içine girer ve ortamı aydınlatabilirler. Saç lifleri yağmurlardan ıslandığında ise lifler genişler ve su geçirmez bir çatı oluştururlar. Böylece içeriye yağmur damlalarının girişini engelleyerek bir korunak oluştururlar. Yine güçlü çöl rüzgarına karşı dayanabilecek bir ev ihtiyacı vardır. Çadırın duvarları halatların üst kısmına serilir ve rüzgar böylece çadırın üzerinden geçebilir. Bu şekilde çadırın sağlam olması sağlanır ve çadır yıkılmaz, devrilmez. Tüm bu özellikler kıl çadırını eşsiz yapıyor ve öncelikli kullanım olanağı sağlıyor.

Görüldüğü üzere bu eşşiz konfor ve rahatlıl ile sizlerde organizasyonlarınızı renkledirebilir ve bu doğa harikası çadırlar ile mekanlarınızı oluşturubilirsiniz.

7 kuşaktır sizlere hizmet vermeye devam Sıla Kıl Çadırı Oba Çadırı Yörük Çadırı  olarak tüm ürünlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Bize hemen ulaşın.

 Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?