[md_text md_text_title1=”” md_text_title_separator=”no”]
Kıl Çadır Kurulumu
Kıl Çadır Kurulumu
Kıl Çadır Kurulumu atalarımızın göçmen bir toplum olmasından dolayı çok kolaydır. Nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Şöyle açıklamak gerekir ise. Atalarımız göçmen bir toplum olduğu için sürekli yer değiştiriyorlardı bu yüzden de kıl çadır çok kolay kurulup sökülebilir olması gerekiyordu. Bundan dolayı kıl çadır bu özelliğini günümüze kadar koruyarak gelmiş olup çok kolay kurulup sökülür. Bizlerde bu özellikten faydalanarak sizlere bu kıl çadır hizmetimizi vermekteyiz. Hemde bu kıl çadır hizmetimizi sizlere verir iken en hesaplı fiyatlar ile vermekteyiz. Tüm İstanbul da hatta tüm Türkiye de kıl çadır hizmetini vermek için çok çalışmaktayız.

Kıl Çadır Kurulumu

Sıla Kıl Çadır olarak sizlere Kıl Çadır Kurulumu hizmetini istediğiniz yerde vermekteyiz. Tüm ekipmanlarımızı ve bu işte uzman kıl çadır ekibimiz ile hemen size hizmet vermeye geliriz. Öncelikle kıl çadır kurulur iken orta kısma  bir ana direk dikilir. Ve siyah keçi kılından yapılmış kıl çadır panelleri kurulum için hazırlanır. Bunun ardından ortaya dikilen direğin etrafından ipler sarkıtılır. Ve bu iplerde bir desteğe bağlanır. Desteğe bağlanan iplerin üzerine kıl çadır panelleri serilir. Hem bu kıl çadır panellerini serme işleminin bir avantajı vardır. Bu serme işleminden dolayı kıl çadır hiç bir şekilde rüzgardan etkilenmez zarar görmez. Bu kıl çadır ürününün temel kurulum işlemi bittikten sonra. İçeriyi hazırlamak için başka bir ekip gelir. Bu ekipte kıl çadır dekorasyon ekibimizdir.

Bu kıl çadır dekorasyon ekibimiz ile sizlere daha şık ve ya daha otantik bir Kıl Çadır Kurulumu hizmeti vermekteyiz. Sizin isteğinize göre kıl çadır ürününün içi dekore edilir. İç kısma istenirse halılar minderler veya şark köşesi kurulur. Orta kısma güzel bir sehpa ya da nargile konulabilir. Yani kısaca kıl çadır ürününün iç kısmının kurulumu ve dizaynı tamamen sizin hayal gücünüze bağlı. Siz hayal edin bizler tasarlayalım sizler için dizayn edelim. Sıla Kıl Çadır farkı ile Türkiye de ki en güzel kıl çadıra sahip olabilme imkanına sahipsiniz. Kıl çadır ve Kıl Çadır Kurulumu hakkında bilgi almak için iletişime geçin.[/md_text]Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?