Kıl Çadır
Mardin Kıl Çadır hizmetimiz ile Türkiye’nin bir ilinde daha sizlerle birlikteyiz. Sıla Kıl Çadır markası olarak kıl çadır sektöründe sizlere çok uzun nesillerden bu yana hizmet vermekteyiz. Şimdi bu kıl çadır hizmetimizi sizlere Mardin de de vermeye başladık. Türk milleti  olarak eski yaşam şeklimizden dolayı kıl çadır ürününün bizim için çok önemi var. Atalarımız hayatının büyük bir toplumunu göç ederek yaşadıkları için kıl çadır onlar için çok önemliydi. Kıl çadır onları göç ettikleri yer soğuksa soğuktan koruyor. Eğer sıcaksa sıcaktan veya yağmurlu ise yağmurdan koruyordu. Bu yüzden bizim geleneklerimizde kıl çadır ürününün çok büyük bir önemi vardı. Tüm bu iklimsel olayların yanında kıl çadır kolay montaj ve söküm özelliği sayesinde çok rağbet görüyordu. Bunun için atalarımızda kıl çadır kullanmayı tercih ediyorlardı.

Mardin Kıl Çadır

Kıl çadır iklimsel olaylardan koruyor dedik peki bunu nasıl yapıyor. Bilindiği üzere kıl çadır siyah keçi kılından üretiliyor. Bu siyah renginden dolayı güneş ışınları emerek dışarı ile on ya da on beş derecelik sıcaklık farkı oluşturuyor. Bu sıcaklık farkı sayesinde içerisi dışarısından daha serin olmakta. Aynı zamanda bu emdiği güneş ışınları kıl çadır ürününün panelleri hapsederek geceleri de hava soğuyunca içerinin ısınmasını sağlıyor. Bu sayede kıl çadır içinde barınan insanlar soğuktan etkilenmiyor. Bu sıcaktan koruma özelliği Mardin Kıl Çadır hizmetimizde çok işe yarayacak bir özellik. Çünkü bilindiği üzere Mardin çok sıcak bir ilimiz. Kıl çadır ürününün diğer bir özelliği olan rüzgardan koruma ise şu şekilde gerçekleşiyor. Kıl çadırın panelleri bir halat üzerine serildiği için rüzgar rahat bir şekilde üzerinden akıp gidiyor. Bu da kıl çadır ürününün hasar almasını engelliyor. Bu özellikte çölde geceleri rüzgarlı olduğu için çok işe yarıyor. Kıl çadır ürünümüzün diğer bir özelliği olan yağmurdan koruma ise şu şekilde gerçekleşiyor. Daha öncede dediğimiz gibi kıl çadır siyah keçi kılından imal edilir. Bu siyah keçi kılı da kaygan bir yüzeye sahip olduğu için yağmur üzerinde durmamakta ve çadırın içine girmemekte. Bunun dışında kıl çadır ürününün ilk ortaya çıktığı zamanlar da lamba olmadığı için aydınlanma problemi ortaya çıkmış. Bu da kıl çadır ürününün yap malzemesi delikli bir yapıya sahip olduğu için bu şekilde çözülmüş. Bu deliklerden gece içeri ayın veya yıldızların ışığı girmiş. İlk gelen sorunun bu deliklerden yağmur suyu girmiyor mu olduğunu duyar gibiyiz. Bu da siyah keçi kılının bir özelliği sayesinde hallolmuş. Keçi kılı yağmur suyuyla genleşdiği için yağmur suları içeri girmiyor. Bizler de nesillerdir Sıla Kıl Çadır olarak bu sektörde olduğumuz için kıl çadır özelliklerini bilmekte ve geliştirmekteyiz. Kıl Çadır ve Mardin Kıl Çadır hakkında her türlü bilgiyi almak için iletişime geçebilirsiniz.
0

kıl çadırı

Kıl çadır Modern ve Otantik

Kıl çadır Modern ve Otantik tasarımları ile bu yılda göz doldurmaya ve en çok tercih edilen olmaya devam etmektedir. İnsanlığın en tarihsel bakımdan eski ve köklü buluşlarından birisi olan kıl çadır  günümüzde profesyonelce yapılmaktadır. Bütün dünya üzerinde kıl çadır üretim ve imalatı Türkiye’de yapılmaktadır. Türkiye’de emek emek dokunan bu kıl çadırlar başta Suudi Arabistan olmak üzere bir çok ülkeye gönderilmektedir. Sıla kıl çadır Peker dokuma olarak 8 nesildir dokuma kaşmir ve kıl çadır üretiimi yapmaktayız. Kıl çadırlar kullanım açısından son derece konforlu bir yapıda üretilmektedir. Yapısı bakımından içerisine haşere böcek yılan akrep gibi zararlı hayvanları asla almaz. Çünkü keçi kılı ile dokunan yapılar oldukları için ve bu keçi kılının bir özelliği olan haşereleri engeller. Dünya üzerinde ilk üreticisi ve tek üreticisi olan Türkiyedir. Türkiye firmaları olarak bizler üretim ve imalatlarımızı 7 sene garantili olarak sizlere sunmaktayız. Gelişen teknoloji ve ev konforunu aratmayan kıl çadır modelleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz kıl çadır fabrikasını gezebilir ve üretimi yerinde bizzat görebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kendimizi sürekli olarak geliştirdik. Yenilenmeye ve daha iyi hizmet verebilmek için şartlarımızı olgunlaştırmaya sürekli özen gösterdik. Kalite politikalarımızı sürekli daha iyi daha dayanıklı çadır üretimi yapabilmek adına geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Şüphesiz ki Kıl Çadır firmaları arasında Türkiye’nin lideri olan ve uzun yıllar boyunca da lider kalacağımıza inandığımız firmamız ile tam destek sunuyoruz. Tüm destek ve servisler garanti şartları kapsamında geçerli durumdadır. Yörük çadır kıl çadır oba çadır ve Osmanlı çadırı olarak adlandırılan çadırlarımız modern çizgilerle becerikli ve usta ellerden çıkmaktadır. Günümüz teknolojisinin bize sunduğu imkanlar sayesinde artık tüm çadırlar ayrıca 7 yıl garantili olarak üretilmektedir. Sıla kıl çadır firması köklü geçmişe ve çok iyi bir tecrübeye sahip bir firmadır. Mütemadiyen gördüğümüz olaylar bizleri fazlası ile üzmekte ve rahatsız olmaktayız. Sektör içerisinde aslında çadır ile ilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan çadırlar çok büyük mağduriyetlere sebep veriyor. Bu yüzden garanti vermeyen ya da garantisinin arkasında durmayan kimse ile çalışmamanız sizin çıkarlarınız için iyi olacaktır! Kıl çadır fiyatları ve kıl çadır üretim için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Sıla kıl çadır Peker dokumacılık olarak verdiğimiz desteklerden ve ayrıcalı fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir!  
0

Kıl Çadır
Kıl Çadır Tarihi üretim ve geliştirme konusu bakımından çok eskilere dayanmaktadır. Bu kıl çadır ürününün ilk örneklerini eski göçebe Türk toplumlarında görebiliriz. Bilindiği üzere biz Türkler göçebe bir toplum olduğumuz için kıl çadır bizim için çok büyük bir önem arz etmekteydi. Bu önem arz etmesindeki en önemli etken kıl çadır ürününün çok rahat bir şekilde kurulumunun ve sökümünün olması. Bizler de göçebe bir toplum olduğumuz içinde bu rahat sökülüp kurulma olayı bizler için çok büyük bir avantajdı. Bunun dışında yine çöl gibi ortamlarda da bu kıl çadır çokça kullanılmaktaydı. Ve hala kullanılmakta bu durumda kıl çadır ürününün iklimsel olaylara karışı dayanıklılığı ve korunaklılığı söylenebilir.

Kıl Çadır Tarihi

Sıla Kıl Çadır olarak nesillerdir sizlere kıl çadır üretimi ve satışı konusunda sizlerle birlikteyiz. Bu durum bizleri kıl çadır konusunda gelenekselleşmiş şeyleri geliştirerek sizlere yeni şeyler sunmaya sürükledi. Eski geleneklerle üretilmiş kıl çadır ürünleri sadece insanları soğuktan ve sıcaktan korurdu. Ama şimdi bizim ürettiğimiz kıl çadırlar da bir insanın rahat bir şekilde yaşaması için gerekli her şey var. Bunlara örnek vermek gerekir ise elektrik bağlantıları, aydınlatma, ocak gibi aperatifler sayılabilir. Bu saydığımız özellikler ve eklentiler Kıl Çadır Tarihi konusunda ne kadar ilerlendiğinin bir göstergesidir. Tabi bu eklentiler her kıl çadır ürününe direk konulmamakta. Sizler eğer talep ederseniz bizler sizler için bu özellikleri kıl çadır ürününe eklemekteyiz. Çünkü bazı müşteriler bu kıl çadırı kamp mantığıyla kullanmak istediği için ocak eklentisini istememekte. Bizler bu yüzden bu eklentileri sizlere sorup eklemekteyiz. Kıl çadır imalatı ve kullanımı bakımından çok eskilere dayanmakta. Bu yüzden kıl çadır temel olarak bazı basit ihtiyaçları gidermeye yönelik kullanılmaktaydı. Bunlar barınma ve korunmaydı. Bu kıl çadır da korunma olayına örnek vermek gerekir ise. Mesela Kıl Çadır Tarihi için geriye dönüp bakıldığında soğuktan korunmak için. Kıl çadır ürününü siyah keçi kılından yapılmış bu sayede de kıl çadırın siyah rengi sayesinde güneşten gelen sıcaklık emilmekte. Böyle olunca da kıl çadır içindekiler gündüzleri sıcaktan geceleri de soğuktan korunmaktaydılar. Bunun haricinde keçi kılının kaygan kimyası sayesinde kıl çadır yağmurdan da korunmaktaydı. Bunun dışında kıl çadırı içindekileri rüzgardan korumak için kıldan panelleri halatların üzerine koyarak bu durum engellenmiştir. Bunun dışında kıl çadır içinin aydınlık olması için kıl çadır delikli bir şekilde imal edilmiştir. Ama bu delikler yağmur yağdığında genişleyerek içeriye yağmur girmesini engellemektir.

Kıl Çadır

Sıla Kıl Çadır olarak sizlere kıl çadır konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için. Bu Kıl Çadır Tarihi özünden hiç bir şekilde uzaklaşmadık sadece gerekli özellikler ekleyerek kıl çadırı geliştirdik. Bunun dışında kıl çadırı üretimi konusunda hiç bir şekilde özümüzden uzaklaşmadık. Kıl çadır üretim konusunda elimizden geldiğince makineleşmeden uzak durup kullanmamaya çalıştık. Bu sayede de sizlere daha doğal bir kıl çadır üretimi sunmuş olduk. Bu kıl çadır imalatı ve satışı dışında sizlere kıl çadır ile ilgili her türlü yedek parça teminini yapmaktayız. Bu duruma örnek vermek gerekirse eskiyen kıl çadırın yan panelleri iç dekorasyon ürünlerini sizler için temin etmekteyiz. Hatta üretimini yapmaktayız. Bunu dışında kıl çadır konusunda yedi nesilden bu yana sizlere hizmet verdiğimiz için. Markamıza zarar gelmemesi için sizlere tüm kıl çadır ürünlerimizi garantili satmaktayız. Kıl çadır konusunda dediğimiz gibi uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Bu uzun yıllar hizmet vermeyi kaliteli hizmetimize ve sizlere borçluyuz. Yine kıl çadır ile ilgili fiyat konusunda da markamız Sıla Kıl Çadır olarak oldukça iddialıyız. Bizler sizlere kıl çadır konusunda en uygun fiyatları sunmaktayız. Hatta bu en uygun fiyatları sizlere kıl çadır üretimi konusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak sunmaktayız. Kıl çadır konusunda sektörde bir numara olmamıza rağmen sizlere bu en uygun fiyatları sunmaktan gurur duymaktayız. Bizim anlayışımıza göre herkes uygun fiyata kaliteye ulaşmalı. Bu yüzden de kıl çadır ürünü için fiyatlarımızı elimizden geldiğince uygun tutmaya çalışmaktayız. Bunun dışında kıl çadır ve Kıl Çadır Tarihi ile ilgili merak ettiğiniz her şeye internet sitemizden ulaşabilirsiniz.
0

Kıl Çadır
Kıl Çadır Üretimi konusun da sizlere markamız Sıla Kıl Çadır olarak çok eski nesillerden bu yana hizmet vermekteyiz. Ayrıca kıl çadır ürününü üretir iken Türkiye de ki en dayanıklı ve en temiz keçi kılını kullanmaktayız. Çok eski yıllardan bu yana kıl çadır ürününün ilk imalatından beri kıl çadır siyah keçi kılından yapılmaktadır. Bizlerde bu yüzden en kaliteli keçi kılını kullanarak sizlere bu kıl çadır imalatını gerçekleştirmekteyiz. Yedi kuşaktan bu yana kıl çadır imalatını gerçekleştiren markamız Sıla Kıl Çadır. Her zaman en doğru ekip arkadaşlarıyla ve en doğru malzemeler ile çalışmaktadır. Bunun haricinden yeni döneme uygun modern yapıya sahip kıl çadır ürünlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Bu yeniliklerden kastımız ısıtma sistemleri elektrik bağlantısı gibi durumlar bu modern dokunuşlara örnek olabilir.

Kıl Çadır Üretimi

Bilindiği üzere kıl çadır çok eski dönemlerden bu yana kadar Osmanlı Devleti tarafından ve bir çok göçebe toplum tarafından kullanılmıştır. Osmanlı Devleti Kıl Çadır Üretimi yapar iken savaş  meydanlarında askerlerin ve komutanların konaklayacağı yerleri düşünerek üretim yapmıştır. Bunun öncesinden bizler göçebe toplum iken kıl çadır yaşamımızı devam ettirebilmek amacıyla üretilmiştir. Ama şimdi bizim toplulumuz olsun ve diğer çoğu topluluklarda bu kıl çadır tamamen turizme hitap etmektedir. Fakat bunun dışında hala günümüzden kıl çadır ürününü konaklama yeri bir ev olarak kullananlar vardır. Eski zamanlarda kıl çadır kullanılırken kıl çadırın büyük olması veya küçük olması kişilerin zenginliğinin ve ihtişamının bir göstergesi olmuştur. Ve o zamanlarda en büyük kıl çadır obanın ya da o yörenin en önde giden kişisi tarafından kullanılırdı. Çok eski zamanlardan bu yana kıl çadır incelendiğinde konaklamanın bir örneği olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu yüzden de eskiden bu yana günümüze kadar üretilen kıl çadır ürünleri tamamen kişilerin konforunu ön planda tutmaktadır. Bu konfor olayı içinde Kıl Çadır Üretimi esnasında içeriye oturacak insanların rahatlığı için minderler döşekler konulmuştur. Bunun dışında kıl çadır içerisinde konfor amaçlı yapılan diğer şeylere örnek vermek gerekirse; perde şeklinde kapı ile yaz kış hava alması. Bu sayede kıl çadır içerisi hiç bir zaman havasız kalmazdı Bunun dışında yazları da hava alarak içerisi serinlerdi. Kıl çadır da konfor için yapılan şeylerden biride siyah keçi kılından üretildiği için gündüzleri sıcaklığı emip. Geceleri de bu sıcaklık içeriyi ısıtması örnek verilebilir. Bu özellikle kış günleri için çok avantajlı bir durumdur. Soğuk kış gecelerinde kıl çadır ürününün içi bu sayede sıcak kalmaktadır. Tabi ki sıcak her zaman avantaj sağlamamakta. Bu güneş ışınları kıl çadır ürününü geceleri ısıttığı gibi kıl çadırın hasır panellerine de zarar vermekte. Ama bizim kültürümüzde israf olmadığı için bizler bu eskiyen parçaları kıl çadır içine alarak konfor amaçlı kullanılmaktaydı.

Kıl Çadır Nedir ?

Bu değişen paneller sayesinde hem yenilenme hem de konfor sağlanmaktadır. Bunun dışında kıl çadır da ki bu paneller yağmurlu havalarda da çok işe yaramaktadır. Bu işlem şu şekilde gerçekleşmektedir. Kıl Çadır Üretimi yapılır iken siyah keçi kılı kullanılmaktadır. Ve bu keçi kılı yağlı kaygan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden de yağmurlu ve karlı havalarda hiç bir şekilde içerisi ıslanmamakta. Bu da tamamen kıl çadır imalatında ki keçi kılı sayesinden olmakta. Su veya kar bu yüzden kayarak aşağı doğru akmaktadır. Bunun haricinden kıl çadır kapı yönünden perdeli bir yapıya sahip olduğu için bazı tehlikelere ister istemez açık hale gelmekteydi. Bu yüzden de kıl çadır da kapıya en yakın yere ailenin beyi en büyüğü oturmaktaydı. Bu sayede çadır bir nevi tehlikeden korunmaktaydı. Bunun haricinde kıl çadır delikli bir örgü yapıya sahip olduğu için. Geceleri gökyüzün de ki yıldızların ışığını içeri alarak içeriyi aydınlatmaktaydı. Ama bu delikli yapı yağmurlu havalarda genleşme yaparak kaygan yüzey sayesinde yağmurun içeri girmesini engeller. Şimdi yeni nesilde bizlerde bu kıl çadır özelliklerine uyarak Kıl Çadır Üretimi yapmaktayız. Ama artık beton olarak konutlaşma çoğaldığı için kıl çadır artık ülkemizde çoğu yerde turizme ve etkinliklere hizmet etmektedir. Panayırlar da kermesler de kıl çadır kullanılarak otantik bir görüntü oluşturulur. Biz şimdiye kadar kıl çadır özelliklerinden hep yağmurlu ve güneşli havalarda kullanımından bahsettik. Ama çöl gibi veya dağlık bir ortamda kıl çadır ürünü içindekileri ve kendisini rüzgardan korumalı. Bu yüzden kıl çadır duvarları kullanılan halatların üzerine serilir. Bu sayede de rüzgar rahatça bu paneller üzerinden akar gider ve kıl çadır ve içindekilere asla zarar vermez. Bunların dışında kıl çadırı artık turustik bölgeler de  görmekteyiz. Bu hem turizm amaçlı yapılmakta hem de turizm bölgeleri sıcak olduğu için insanları sıcaktan korumak için yapılmaktadır.

Kıl Çadır Fiyatları

Dediğimiz gibi ülkemizde kıl çadır hemen hemen neredeyse çok az bir şekilde konaklamak için kullanılmakta. Bunun dışında genelde turizm amaçlı kullanıldığını söyledik. Bu yüzden de fiyatlar da bu şekilde şekillenmekte. Kıl çadır fiyatları çadırın yapıldığı keçi kılının kalitesine kıl çadırın büyüklüğüne bağlı olarak değişmekte. Kaliteli keçi kılı kullanılarak yapılan ve büyük olan bir kıl çadır otomatik şekilde biraz daha pahalı olmakta. Ama biz markamız Sıla Kıl Çadır olarak Kıl Çadır Üretimi esnasında en kaliteli malzemeleri kullanarak. Sizlere bu kıl çadırı daha uygun fiyatla ulaştırmayı amaçlamaktayız. Ve tüm çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmekteyiz. Ve ekibimiz de ki herkes çok öz verili bir şekilde çalışarak ellerinden gelenin en iyisini sizlere sunmayı amaçlamaktalar. İşte bu yüzden bizler kıl çadır imalatı ve satışı sektörün de en önde gelen firmalardan birisiyiz. Bu durumda en çok kaliteli üretim yapmanın ve işini ciddiye almanın çok büyük bir önemi vardır. Bizler kıl çadır üretir iken eski üretim gelenekleriyle yapmaktayız. Bu yüzden de ürettiğimiz kıl çadır hiç bir şekilde özelliklerinden ödün vermemekte. Ayrıca Sıla Kıl Çadır kalitesi altında ürettiğimiz kıl çadır ürünleri her hangi problem yaşanırsa bizim kendi garantimiz altındadır. Bu sayede hiç bir şekilde kıl çadır ürünümüz sizleri yarı yolda bırakmaktadır. Bunun haricinde sizlere eskiten parçalar yerine yeni kıl çadır parçaları sunmaktayız. Bizler sadece Kıl Çadır Üretimi değil bu kıl çadır ürününün dekorasyonu hizmetinde sizlere yardımcı olmaktayız. Kıl çadır ürününüzün içini güzel bir şekilde dekore etmek için sizlere mindere şark köşesi divan gibi dekorasyon eşyaları hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sizin kıl çadırınız diğer kıl çadırlardan daha göz alıcı olacaktır. Ve bu dekorasyon eşyalarını sizlere son derece uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kıl çadır ve diğer modeller hakkında bilgi alabilmek için bizlerle telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ürettiğimiz kıl çadırları internet sitemiz de ki galeri bölümünden inceleyebilirsiniz. Sıla Kıl Çadır her zaman sizlerle.
0

Kıl Çadır
Kıl Çadır Modelleri konusunda her zevke ve her ihtiyaca hitap edecek modellerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Yedi kuşaktan bu tana sizlere kıl çadır üretim ve satış hizmeti vermekten gurur duymaktayız. Tüm imal ettiğimiz kıl çadır ürünlerimiz tamamen bizim kendi imalatımız. Sizlere en kaliteli ve en dayanıklı kıl çadır ürününü ulaştırmak için Türkiye de ki en kaliteli keçi kıllarını kullanmaktayız. Bu sayede tüm kıl çadır ürünlerimiz daha sağlam oluyor. Bunun dışında kaliteli keçi kılı kullanıldığı zaman üretilen kıl çadır doğasına daha yakın olmakta. Bunun dışında sizler daha sağlam ve kaliteli kıl çadır üretebilmek adına makineleşmeden elimizden geldiğince uzak durmaya çalışmaktayız. Ve bu kaliteden ödün vermediğimiz hizmetimizi sizlere en uygun kıl çadır fiyatları ile sunmaktayız. 

Kıl Çadır Modelleri

Çok uzun yıllardan bu yana sizlere kıl çadır hizmeti veren markamız Sıla Kıl Çadır tüm üretimlerini geleneksel yöntemlere bağlı tutmuştur. Bu sayede de kıl çadır üretim kalitemizden hiç bir şekilde ödün vermemiş oluruz. Bizler kıl çadır ürünümüzü yedi kuşaktan bu yana ürettiğimiz için üretim stilimiz. Eski zamanlarda üretilen kıl çadır imalatının birebir aynısıdır. Üretimini yaptığımız Kıl Çadır Modelleri olması gerektiği gibi oldukça büyüktür. Bu kıl çadır ürünlerinin bu kadar büyük olmasının sebebi eski zamanlarda genelde toplanma ortamı olarak kullanıldığı için. Buna bir örnek vermek gerekir ise Osmanlı zamanında yeniçeriler ve diğer askerler kıl çadır ürünlerinde konaklamışlardır. Bunun dışında sizler için artık daha küçük boyutlarda kıl çadır üretebilmekteyiz. Şimdi çok fazla alakası kalmasa da eski dönemlerde bu kıl çadır ürünlerinin büyüklüğü insanların zenginliğinin göstergesi olarak görülürdü. Eski zamanlarda bu kıl çadır ürünleri toplanma yeri dışında konaklama mekanları olarak da kullanılmaktaydı. Bunun dışında eski dönemlerde oba da kullanılan en büyük kıl çadır obanın beyinde olurdu. Bu da kıl çadır ürününün ve ihtişamın en büyük göstergesi olarak gösterilebilir. Eski zamanlar da ki üretilen veya kullanılan kıl çadır ürünlerinde kapı yerine bir tül vardı. Ve bunun dışında kıl çadır da evin beyi kapıya en yakın yerde oturup evin güvenliğini sağlardı. Bunun dışında eski zamanda üretilen veya şimdi bizim ürettiğimiz Kıl Çadır Modelleri yaz kış kullanıma uygundur. Kıl çadır ürünlerini bir nevi kerpiç evler gibi düşünülebilir yazları serin kışları sıcak. Ayrıca kıl çadır ürünleri her zaman eski zamandan bu yana konfor ön planda tutularak üretilmiştir. Bunun dışında israf etme olayı bizim kültürümüzde hoş karşılanmamakta. Bundan dolayıda üretilen kıl çadır ürünlerinden kullanılan malzemeler eskiyince başka amaçlarda kullanılırdı. Buna örnek vermek gerekir ise kıl çadır siyah kıl keçisinden üretildiği için. Güneşten zarar gören bölümler sökülüp paspas veya kilim olarak kullanılmaktaydı.

Kıl Çadır

Bilindiği üzere bizler göçebe bir toplum olarak hayat sürdük. Bundan dolayıda eski dönemlerden bu yana üretilen tüm Kıl Çadır Modelleri kolay kurulup sökülme özelliğine sahipti. Bu yüzden bir yerden başka bir yere göç edileceği zaman kıl çadır çok rahat bir şekilde sökülürdü. Ve gidilen yerde de çok rahat bir şekilde geri kurulurdu. Bunun dışında kıl çadır iklimsel olaylara karşıda çok dayanıklıdır. Mesela çöl gibi bir ortamda sürekli esinti alabilecek pozisyona sahiptir. Bu sayede de kıl çadır içindeki insanlar o sıcaklarda hiç bunalmadan kıl çadır içinde barınabilmektedir. Günümüzde hala çöllerde bulunan toplanma merkezlerinde bu kıl çadır kullanılmaktadır. Bunun dışında şu anda ülkemizde kıl çadır genelde turizme hizmet vermektedir. Tüm turistik bölgelerde özellikle yörük geleneğinin hüküm sürdüğü bilgelerde hala kıl çadır bulunmaktadır. Turistik bölgeler haricinde parklarda veya bahçelerde de kıl çadır sizlere hizmet vermektedir. İklimsel olaylardan koruduğunu söyledik. Ama sadece sıcaktan korumamakta. Kıl çadır siyah bir yapıya sahip olduğu için gündüzleri güneş ışığını absorbe etmekte. Geceleri de bu güneşten emdiği sıcaklık ile içeriyi ısıtarak kıl çadır içindeki insanların üşümesini engellemekte. Yağmurlu havalarda ise bu kıl çadır tepesinde bulunan lifler yağmur suyuyla ıslandığı zaman genişleyerek içeriye hiç bir şekilde su alamamakta. Ve bu özellik kıl çadır ürününün üretildiği materyel değişmediği için tüm Kıl Çadır Modelleri için geçerli bir özelliktir. Eski zamanlarda tamamen barınma ve insanların kendini koruması için üretilen kıl çadır. Şu an genel olarak turustik ve ticari bir olaylara hizmet vermektedir. Bunun dışında eski dönemlerde kıl çadır çok büyük bir önem arz etmekteydi. İnsanlar bu kıl çadır ürününü hem evi hem iş yeri hem de devlet erkanı olarak kullanmaktaydı. Bu yüzden de kıl çadır sağlam olmak zorundaydı. İnsanlarımız başlarına gelen olaylardan ders çıkararak bu kıl çadır ürününü hep geliştirdi.

Kıl Çadır Fiyatları,

Dediğimiz gibi insanlarımız başlarına gelen her olaydan bir ders çıkararak kıl çadır ürününü daha da geliştirdi. Bizler de şimdi kıl çadır üretir iken bu yöntemleri tüm Kıl Çadır Modelleri için kullanmaktayız. Bunların haricinde şu an kıl çadırı turizm ve para kazanmak için kullanılıyor dedik. Ama tüm bunların dışında geleneksel kermeslerde şehirlerin özel etkinliklerinde de bu kıl çadır kullanılmaktadır. Bunun dışında ürettiğimiz kıl çadır ürünlerimiz isterseniz sizin kendi isteğinize göre dizayn edilmekte. Ya da eski Osmanlı tarzında üretilmekte. Peki birazda bu kıl çadır ürününün bu iklimsel olaylar karşısında nasıl avantaj sağladığından bahsetmek gerekir ise. Örneğin sıcak havalarda bu kıl çadır nasıl serin kalıyor ? Bu durumu şu şekilde açıklayabiliriz. kıl çadır siyah kıl keçisinden üretildiği için doğal olarak siyah renge sahiptir. Bu sayede de güneş ışınlarını emer ve dışarı ile on veya on beş derecelik bir sıcaklık farkı olur. Bundan dolayıda dışarısı serin kalır. Ayrıca bu kıl çadır emdiği sıcak hava sayesinden geceleri de içeriyi sıcak tutar. Böylece hiç kimse soğuktan etkilenip üşümez. Bu durum özellikle de çöl ortamında çok işe yaramakta. Bilindiği üzere çöl ortamı gündüzleri çok sıcak geceleri çok soğuktur. Bizler Sıla  Kıl Çadır olarak uzun yıllardır bu yana kıl çadır sektöründe olduğumuz için üretimlerimizi en kaliteli şekilde yapmaktayız. Bu sayede de ürettiğimiz kıl çadır son derece dayanıklı olmakta. Bunlarla birlikte kıl çadır ürünlerimiz fabrikamız da üretim tesisinde üretilir iken çalışan bay bayan arkadaşlarımız. Tamamen el işçiliği ile bu kıl çadır malzemeleri işlemektedir. Ve ürettiğimiz tüm Kıl Çadır Modelleri markamız Sıla Kıl Çadır garantisi altındadır. Herhangi bir arıza veya problem anında sizlere destek ekibimiz ile hemen yardım etmekteyiz. Bu sayede kıl çadır ürününüzün başına hiç bir şekilde bir şey gelmemektedir.

Kıl Çadır Özellikleri

Kıl çadır ve Kıl Çadır Modelleri üretimimiz eskiden gelen geleneğimiz ile tamamen el işçiliği ile son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ve bu kaliteli kıl çadır hizmetimizi sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Kıl çadır ve markamız Sıla Kıl Çadır hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun haricinde kıl çadır ile ilgili görsellere internet sitemizdeki galeri sekmesinden ulaşabilirsiniz.
0

Kıl Çadır

Kıl Çadır

Kıl Çadır üretim ve imalatını yapan Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık ile 7 yıl garantili 4 mevsim dostu çadırlar. Türkiye’nin lider kıl çadır firması olarak kıl çadır üretim imalat ve kurulumu yapıyoruz. Tüm Türkiye de ve bir çok yurt dışı ülkelerinde varız. Bu güne kadar kurulumunu gerçekleştirdiğimiz kıl çadırları görmeniz mümkündür.

Ücretsiz Fiyat Teklifi: sonerpeker0998@gmail.com – +90 533 498 62 10

Geçmişten günümüze kadar iletilen bu büyük kültür mirasının yeni nesil ile buluşturuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilme kadına sadece kendimizi güncel tutmamız yeterli değildir. Bunun çok iyi derecede farkında olarak tüm kurulum ve imalat gerçekleştiriyoruz. Peki bunun adına neler yapıyoruz diye soracak olursanız hemen biraz sonra bunların açıklamaları yer alıyor. Bununla birlikte neden bir kıl çadıra sahip olmalısınız. Neden kıl çadırlar daha cazibeli ve çekici oluyorlar gibi tecrübelerimizden oluşan bu makalemizi okuyabilirsiniz. Kıl Çadır

Neden Kıl Çadır ?

Kıl çadırı bir kere alternatiflerine göre daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı kurulur. Kendi alternatiflerini her bakımdan geçen ve özellikleri kullanılabilirliği ve düzenlenebilmesi açısından göz doldurur. Maliyet olarak bakıldığında çadırların kurulumu taşınması ve teslimi sonrasına kadar en uygun fiyatlar ortaya çıkar. Bu fiyat politikası sayesinde alternatiflerinin her zaman bir kaç basamak ötesinde yer almaktadır. Kıl ÇadırKıl Çadır Fiyatları; Fiyatlandırmalar metrekare üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda kıl çadırı 4 katman ile oluşturulmaktadır. Bu katmanların arasında kullanılacak olan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterir. Metre karesi büyüdükçe doğal olarak fiyatları da daha uygun seviyelerde olmaktadır. Bununla birlikte neden peki malzemeler değişiklik gösterir diye soracak olursanız. Şöyle açıklama yapabiliriz, Bazı zamanlarda kullanım yeri bir restoran iken bazı zamanlarda kullanım tipi daha çok sadece yazlık gösteri ya da filmlerde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu tasarımlarda özellikle mesela film çekimleri için yaptığımız kıl çadırların çok dayanıklı değil çok gösterişli olması talep edilmektedir. Böyle olunca da maliyeti en düşük ama gösterişi ve ihtişamı en yüksek düzeylere çıkartmak bizim işimiz. Bir restoran için kullanılacak olan kıl çadır için ise dayanıklılık ve kullanılabilirlik önem kazanır. Böyle durumlarda malzemeleri en kaliteli düzeyde tutarız. Malzemeleri diye kasıt edilen kıl çadırlar ve arasında izole malzemesi olarak kullanılacak olan jut ya da branda kasıt edilmektedir. Restoran içerisindeki hava durumu her zaman iyi ve serin olmak zorundadır. Bununla birlikte kurulumu gerçekleşen kıl çadır düzenlenebilir olmalıdır.

Kıl Çadır Düzeni Ne Demektir ?

Kıl çadır düzeni demek ile anlatılmak istenen daha sonradan değişiklik yapılmasıdır. Yani bir restoran var ve restoran için doğal olarak bir lavabo mutfak ihtiyacınız var. Sıla Kıl Çadır Peker Dokuma olarak bu düzenlemeyi her yerini çadır ile örtecek şekilde yaparız. Yıllardır kıl çadırı üretimi yaptığımız için karşımıza bazı durumlar çıkmıştır. Zamanla lavabonun ya da mutfağın yerinin değiştirilmesi durumu istenmiştir. Bu durumlar içinde hiç bir problem olmadan hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Aynı şekilde ilk kurduğumuz restoran kıl çadır müşterilerini ve kıl çadır sahibini memnun ve tatmin ederken, daha sonra büyüme istenmektedir. Daha fazla müşteriye hitap edebilmek ve alanı genişletmek ihtiyaçları ortaya çıkıyor. Bu durumlarda da yine Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık olarak hızlı ve dinamik bir şekilde restoran genişletilir. İşte kıl çadırlar düzenlenmesi ve kullanımı olarak bu tarz durumlarda da yine alternatiflerinin her zamanın önünde yer almaktadır.

Restoran Kıl Çadır Avantajları

Restoranlar için kıl çadır tercih etmek üzeresiniz. Ancak aklınızda soru işaretleri var olabilir. Biz sizlerin seçim yapması için avantajlarını kısaca anlatmaya çalışalım. Restoranlar için bir defa çadır çok cazip çekici ve kültürel görsele sahiplerdir. Bu Türkler için özellikle çekici ve rahat bir ortam sağlanması demektir.  Geçmişten günümüze kadar bu kültürel miras genlerimizde yer almaktadır. Bununla birlikte gerek televizyon dizilerinde gerek tarih kitaplarında gerekse anlatılan öğretilerde yeri vardır. Bu artık bilinç altımıza kadar işleyen ev ortamında herkes kendi evinde hissini yaşamaktadır. Hal böyleyken diğer sıradan restoranlara gidilmesi ile bir kıl çadır restorana gidilmesi arasında hissiyat olarak bile çok fark vardır. Düşünsenize kendimiz bile bir yemek yemek ya da bir çay içmek için seçtiğimiz mekanların özelliklerini nelerdir. En önce bize samimi bir ortam sunulması gelir. Hatta öyle ki daha pahalı bile olsa daha rahat ettiğiniz yerleri yeme ve içme olarak tercih ettiğimiz doğrudur. İşte bütün bu sonuçlara bakıldığında birinci olarak kıl çadır restoranlar tercih sebebidir. Bir restoran açmak demek kesenin cebini açmak demektir. Hayır artık böyle bir şeyden söz etmemize hiç ama hiç gerek yok. Çünkü kıl çadır restoranlar maliyet olarak gerçekten uygun fiyatlıdır. Kullanım olarak ise harika özellikleri ve doğallığı sayesinde göz doldurmaktadır. Keçi kılı özelliği olan haşere girmemesi özelliğinden faydalanırsınız. Mutfak bir restoran için olmazsa olmaz bir alandır. Kim kendi restoranında yılan hamam böceği akrep gibi haşereleri ister ki! Neyse ki artık kıl çadırları kullanarak böyle keçi kılının özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Kıl Çadır Üretim ve İmalat

Üretim ve imalatlar Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki fabrikada yapılmaktadır. Üretim için eskiden kadınlarımız el emekleri ile tek tek lif lif dokunan çadırlar artık makineler ile üretilmektedir. Bu üretime geçilmesinin bir çok sebebi vardır. Türkiye’nin lider kıl çadır firması derken tüm özelliklerimizi ve neden böyle bir slogan kullandığımızı anlayacaksınız. Eskiden üretilen çadırlar her ne kadar el emeği daha değerli olsa bile daha az dayanıklı olabiliyordu. Bununla birlikte çok uzun sürelerde üretim gerçekleşiyordu. Ancak günümüzde fabrikasyon sistemine geçiş sayesinde daha hızlı ve daha kusursuz çadırların üretimleri gerçekleşmektedir.  Dilerseniz firmamızı ya da üretim fabrikasını ziyaret edebilirsiniz ve yerinde ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz ?

Genel olarak bu başlık altında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini açıklamak isteriz. 7 kuşaktan bu ya da üretim imalat ve kurulum yapan firmamız ciddi bir tecrübeye sahiptir. Bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sayesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz çadırların durumlarını çok iyi ele alırız. Bu çadır kurulumlarını kurulacak olan yerin durumuna ve havanın durumuna göre şekillendiririz. Hava durumunun çok yağışlı ya da aşırı kar yağan bir yerde yapılacak olan tasarımlar bu durumlara göre şekillendirilir. Bu 7 sene tam garanti verirken sizlere tecrübe ve bilgimiz ile verdiğimizin en büyük göstergesidir. Maliyet olarak firmamız üretici firmadır. Yani KDV oranınız %18 değil %8 olarak hesaplanmaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek ve en uygun fiyatlarla sizlerin tüm taleplerini gerçekleştirebilmek için hizmetimizdir. Satış ve kurulum sonrası yine Türkiye’de ilklerin markası olduk olmaya devam ediyoruz. Kurulum sonrası verdiğimiz destek tam 7 sene garantili olarak verilmektedir. Bu garanti şartlarına doğal olarak girmeyen hususlar için sadece genel olarak şöyle diyebiliriz. Bilinçli bir şekilde çadır saldırıya uğramış ise garanti kapsamına girmez. Bir şekilde birisinin gelip bıçak ile çadırı delmesi ya da çadırı yakmaya kalkması netilerinde garantiye girmeyen durum olur. Daha fazla detaylı bilgi için bizler ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Hemen KIL ÇADIR SİPARİŞİ 
3

Yörük Çadırı

 Yörük Çadırı

Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri özellikleri bakımından. Türkiye ve yurt dışında bir çok alanda kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kıl çadırlar keçi kılından üretilmektedir. Keçiler ise kaşmir keçisi olarak bilinen keçi tüyünden imal edilir. Kaşmirler daha önceleri el ile emek emek dokunulmakta iken günümüzde artık kaşmirler. Makineler sayesinde daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde üretime giriyor. Sıla Kıl çadırı olarak her türlü mekan ve alana göre özel Kıl çadırlarını firmamız garantisi ile sizlere sunabilmekteyiz. Sizlerde organizasyonlarınızda sıla kıl çadırının kalitesini ve ürünleri ile farklı bir portföy yaşamak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.

Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri

7 kuşaktır sizlere kalitesinden ödün vermeden hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kıl Çadırları ile firmanızın etkinliklerini Osmanlı kültürü ile özel kılabilirsiniz.  Sıla kıl çadırı olarak sizlere her türlü organizasyonunuzda ve işyerlerinizde kullanabileceğiz. Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modellerini ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunmaktayız. Uzun ömürlü kıl çadırı ürünleri ve el işçiliği süslenmiş çadırlarmızın siparişleri. Hakkında yada kıl çadırlarımız ile ilgili merak ettiğiniz sormak istediğiniz. Her türlü soruları bizlere telefon numaralarımızdan kolaylık ile sorabilirsiniz. Sıla Kıl Çadırı istikrarlı bir şekilde ve büyüyerek hizmet verdiğimiz kıl çadırı ve osmanlı. Sark köşesi üretim satış ve pazalama alanında. Sıla kıl çadırı olarak sektöre yön veren öncü firma olarak hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ege ve Akdeniz sahilinde bir çok otel ve firmada sizlerde sıla kıl çadırı ve Osmanlı şark köşesi ürünlerimizi görebileceksiniz. Özellikle yaz aylarının sıcak geçtiği bu bölgelerde kıl çadırları güneş ışığını çekmektedir. Bu sebepten dolayı çadırın iç sıcaklığı dışarıya göre 10 yada 15 derece daha düşüktür. Bu sebepten dolayı bu bölgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fırtınalar sırasında, iplik şişer ve böylece dokumadaki delikleri kapatır ve sızıntıları önler. Keçi kılları, doğal olarak yağlı olup, su damlacıklarını itmek gibi ek bir etkiye sahiptir. Bu nedenle çadırın içerikleri nispeten kuru kalabilmektedir. Bu sebepten dolayı da karadeniz bölgemizde fındık ve çay dönemlerinde yaygın olarak kullanılamaktadır. En ekonomik kıl çadırları fiyatları ve Yörük Çadırı Kıl Çadırı Ve Osmanlı Çadırı Modelleri sizlere özel tasarımlar. Satın almak için hemen sizlerde sıla kıl çadırı olarak bize ulaşınız. Kıl çadırı, Yörük çadırı, Oba Çadır,  ve daha bir çok çadır modelini sizlerin istediğiniz. Şekiller sıla kıl çadırı ailesi olarak üretebilmekteyiz. Yörük Çadırı
0

Sıla Kıl Çadırı
Sıla Kıl Çadır Yörük Çadırı Ve Osmanlı Otağ Çadırları üretimin 7 kuşaktır sizlere Aydın’ın Nazilli ilçesinde kalitemizden ödün vermeden tüm Türkiye geneline hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kıl çadırları günümüzde ülkemizde özellikle turizm şehirlerimizde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sıla Kıl çadırı olarak Türkiye genelinde kıl çadırı üretiminin genel olarak tamamına yakınını karşılamaktayız. Kıl çadırları ülkemizde atalarımızdan bizlere kalan konaklama anlamında en büyük miraslardandır. Osmanlı devleti öncesinde  yaşayan Türk boyları Kıl çadırlarında yaşamlarını idame etmiş Osmanlı devletinde ise savaş alanlarında askerlerin konaklamalarında günümüzde ise doğu anadolu bölgesinde hayvancılık ve besicilik yapan kişiler yine kıl çadırlarını kullanmaktadır. Karadeniz bölgesinde Fındık toplama dönemlerinve yaylalara yapılan göçlerde yine kıl çadırları kullanılmaktadır. Ege bölgesi ve Akdeniz bölgesinde sahil şeridinde birçok Kıl çadırlarından yapılmış Restaurant Cafeler ve Yine kıl çadırlarından yapılmış düğün salonlarını sıösıklık ile görebilirsiniz.

Sıla Kıl Çadırı Yörük Çadırı Ve Osmanlı Otağ Çadırları

Sıla kıl çadırı olarak firmamız kıl çadırı üretim ve siparişleri Nazilii ilçesinden büyük bir imalat alanın ile üretmektedir. Kıl Çadırlarında kullanılan Dağ Keçisi kılları yine kuzey Ege de yetiştirilern Keçiler den temin edilmektedir. Firmamız sizlerden siparişe göre istediğiniz büyüklük ve renk te kıl çadırlarını kısa sürede üretebilmektedir. Ve yine Sıla Kıl çadırı olarak istediğiniz projeye uygun fiyat teklifi hazılayabilir ve istediğini ürünü dilediğiniz zaman zarfında kaliteli bir şekilde üretebilmekteyiz. 7 kuşaktan beri  Kıl çadırı üretiminde sektörün lider firması olarak hizmetlerini hızlı bir şekilde sunmaya devam eden Sıla kıl çadırı sizlerin de desteği ile hızlı bir şekilde büyümektedir. Kıl çadırları yine belediyelerin sezonluk düzenlediği fuar kermes ve konser stantlarında yerini almaktadır. Yine bu dönemlerde sizlerde özel tasarım kıl çadırıları yada Osmanlı Çadırları kullanmak isterseniz Sıla Kıl çadır olarak bizimle sitemiz üzerinden yada telefon numalarımızdan ulaşabilirsiniz. Sıla Kıl çadırı olarak her türlü mekan ve alana göre özel Kıl çadırlarını firmamız garantisi ile sizlere sunabilmekteyiz. Sizlerde organizasyonlarınızda sıla kıl çadırının kalitesini ve ürünleri ile farklı bir portföy yaşamak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.  
0

kıl çadır
Kıl Çadırı Osmanlı Çadırı ve Yörük Çadırı Fiyatları ile sıla kıl çadırı olarak kıl çadırı üretiminde kaliteli hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kıl çadır son zamanlar da ülkemizde hızla tanına  ve  kişiler tarafından sevilen ve tercih edilen bir ürün olarak göz önüne çıkmaktadır. Bizler Kıl çadırlarını çok iyi bilen ve geçmişten günümüze yaygın bir şekilde kullanan bir toplumuz. Günümüzde yol kenarlarında kıl çadırlarından yapılmış cafe restaurantlar ve kıl çadırından yapılma düğün salonları yaygın olarak görebilmekteyiz. Kıl çadırları çoğu zaman da turizm sektöründe otellerin tercih ettiği bir dizayn olarak da kullanılmaktadır. Sıla Kıl çadırı olarak 7 kuşaktır hizmet verdiğimiz Kıl çadırı sektöründe hizmetlerimiz ile sektöre yön veren lider firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Kıl Çadırı Osmanlı Çadırı ve Yörük Çadırı Fiyatları

Sektörün lider firması olan Sıla Kıl çadırı Aydın’ın Nazilii ilçesinde Kıl Çadırı Üretim fabrikası ile Türkiye geneline hizmetlerini sunmaktadır.  Sıla Kıl Çadırı kurulduğu günden günümüze kadar sektörde ciddi yatırımlar yaparak Oba Çadır Kıl Çadır ürünlerinden tüketicinin ihtiyaç ve taleplerine hizmelerini sunmaktadır. Firmamız Kıl çadırı üretiminde orjinal üretim yapmaktadır. Kıl çadırlar kıl keçilerinin tüylerinden yapılmaktadır. Bu keçiler yaygın olarak Kuzey ege de yetişmektedir. Buradan toplanan kıllar zaman ve mesafe olarak kolaylık sağlamaktadır. Kıl çadırı Üretiminde ve müşteri taleplerine hizmeti hızlı sunmak için üreticilere kolaylık sağlamaktadır. Kıl çadırı üretiminde sıla kıl çadır olarak sizlerden gelen sipariş ve talepleri  istenilen renk, ebat, nitelik ve modelde kıl çadırı üretimini gerçekleştirip, alıcıya kısa sürede teslim etmekteyiz. Kıl Çadırı Osmanlı Çadırı ve Yörük Çadırı Fiyatları siparişleriniz için sizlerde hemen Sıla kıl çadırı olarak bizlere ulaşabilirsiniz Firmamız kıl çadırı üretiminde sizlere garantili ve kaliteli bir hizmet ile her bütçeye uygun fiyat avantajları ile sizlere hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sıla Kıl çadırı olarak sizlerden gelen siparişler sonrasında Kıl keçilerinden elde edilen kaliteli kıllar, ile sizlerin Kıl çadırı siparişlerinizi üretmekteyiz.  Bugün oba kıl çadırıotağ kıl çadırı, osmanlı kıl çadırı gibi çok farklı amaçlara hizmet veren geniş yelpazede üretim yapmaktayız ve kıl çadırı üretiminde günden güne de kendimizi geliştirmekte  çadırı imalatı ve üretimi alanında kalteli işler yapmaya devam etmekteyiz.
0

PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS