Sıla Kıl Çadırı Yörük Çadırı Ve Osmanlı Otağ Çadırları

Sıla Kıl Çadır Yörük Çadırı Ve Osmanlı Otağ Çadırları üretimin 7 kuşaktır sizlere Aydın’ın Nazilli ilçesinde kalitemizden ödün vermeden tüm Türkiye geneline hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Kıl çadırları günümüzde ülkemizde özellikle turizm şehirlerimizde yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sıla Kıl çadırı olarak Türkiye genelinde kıl çadırı üretiminin genel olarak tamamına yakınını karşılamaktayız.

Kıl çadırları ülkemizde atalarımızdan bizlere kalan konaklama anlamında en büyük miraslardandır. Osmanlı devleti öncesinde  yaşayan Türk boyları Kıl çadırlarında yaşamlarını idame etmiş Osmanlı devletinde ise savaş alanlarında askerlerin konaklamalarında günümüzde ise doğu anadolu bölgesinde hayvancılık ve besicilik yapan kişiler yine kıl çadırlarını kullanmaktadır. Karadeniz bölgesinde Fındık toplama dönemlerinve yaylalara yapılan göçlerde yine kıl çadırları kullanılmaktadır. Ege bölgesi ve Akdeniz bölgesinde sahil şeridinde birçok Kıl çadırlarından yapılmış Restaurant Cafeler ve Yine kıl çadırlarından yapılmış düğün salonlarını sıösıklık ile görebilirsiniz.

Sıla Kıl Çadırı Yörük Çadırı Ve Osmanlı Otağ Çadırları

Sıla kıl çadırı olarak firmamız kıl çadırı üretim ve siparişleri Nazilii ilçesinden büyük bir imalat alanın ile üretmektedir. Kıl Çadırlarında kullanılan Dağ Keçisi kılları yine kuzey Ege de yetiştirilern Keçiler den temin edilmektedir. Firmamız sizlerden siparişe göre istediğiniz büyüklük ve renk te kıl çadırlarını kısa sürede üretebilmektedir. Ve yine Sıla Kıl çadırı olarak istediğiniz projeye uygun fiyat teklifi hazılayabilir ve istediğini ürünü dilediğiniz zaman zarfında kaliteli bir şekilde üretebilmekteyiz. 7 kuşaktan beri  Kıl çadırı üretiminde sektörün lider firması olarak hizmetlerini hızlı bir şekilde sunmaya devam eden Sıla kıl çadırı sizlerin de desteği ile hızlı bir şekilde büyümektedir.

Kıl çadırları yine belediyelerin sezonluk düzenlediği fuar kermes ve konser stantlarında yerini almaktadır. Yine bu dönemlerde sizlerde özel tasarım kıl çadırıları yada Osmanlı Çadırları kullanmak isterseniz Sıla Kıl çadır olarak bizimle sitemiz üzerinden yada telefon numalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sıla Kıl çadırı olarak her türlü mekan ve alana göre özel Kıl çadırlarını firmamız garantisi ile sizlere sunabilmekteyiz. Sizlerde organizasyonlarınızda sıla kıl çadırının kalitesini ve ürünleri ile farklı bir portföy yaşamak istiyorsanız hemen bize ulaşınız.

 Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sıla Kıl Çadır Peker Dokumacılık Müşteri Temsilcisi
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?